Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép, kb 80-as kisfiú kereszte...

Szép, kb 80-as kisfiú keresztelőruhát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak "öltönynadrág" mellénnyel...szerintem nem babás, még 1 évesemre nem ilyet szeretnék.
2012. máj. 12. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik, nézd meg:

[link]

2012. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam belinkelni, mint az első válaszoló. Mind a két kisfiamon ilyen ruha volt a keresztelőn (igaz szeptemberben)és utána is kitudtuk használni, nem úgy mint az öltönyt.
2012. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, eddig nálam is ez vezet, bár nem olcsó.

Ami tetszik, kb 3-4 ezer ft, csak eddig sehol nem találtam ekkora méretet, csak 68-asig. Kis fehér nadrág, felső összevarrva mellénykével ami szatán, rajta hímzés, és sapi, minden pamut.

2012. máj. 12. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek nem tetszenek?

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Néztem, köszi, de nincs 80-as nekik sem...
2012. máj. 13. 08:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, bocsi, ezen az oldalon nem pont ezekre kérdeztem rá, abból, amit néztem, nincs 80-as, de ezekből még lehet, köszi :) A kis lábfej nélküli rugis tök jó, a másik kettő sem rossz, bár akkor lenne tuti, ha a mellénykén valami kis minta lenne, pl. kiselefánt, ilyesmi.
2012. máj. 13. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a 80-asokat linkeltem be.

Hát igen, amin van minta az csak 62-68-asban van.

Én 74-eset keresek, de igazán egyik se tetszik. :(

Nem tudsz esetleg ráhímeztetni valakivel egy mintát?

2012. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pesti vagy vagy környéki?

A Mária bababoltban érdemes lenne megnézni, mi anno ott vettünk, akkor épp 74-es méret kellett, de volt többféle méretük is és nem csak kisnadrág-ing-nyakkendő volt, hanem többféle kis keresztelőruha is volt. Meg voltak fehér ruhák külön-külön, amiket össze lehetett állítani. Elég nagy volt másfél éve a választékuk, lehet most is így van.

2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!