Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtál csapi vizet...

Mikortól adtál csapi vizet gyerkőcödnek (természetesen ahol jó minőségű viz van)?

Figyelt kérdés
Enyém 2 éves lesz júniusban és mostanában szokok neki adni, nincs semmi baja tőle, jó a vizünk. Nem is tudom miért parázok egyébként hisz 3. gyerekem, első 2 is ezt itta, nem emlékszem pontosan hogy mikortól, de ilyenkor már biztosan hisz akkor még nem is volt babaviz. :P
2012. máj. 12. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindig is azt kapott :D Most 9 hónapos, mindig azzal kevertem a tápszerét. Kb. 4 hónapos kora óta tápszeres.
2012. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem adnék a gyermekemnek ilyet, még mi sem iszunk belőle.

Főleg egy pici gyereknek... Nagyon koszos az a víz, még ha szemmel tisztának is látod.

2012. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kortól.
2012. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos.A vízet nem nagyon issza meg, csak ízesítve.A héten kezdtem el neki bevezetni a pohár használatát és a csapvízet is.
2012. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
off:de érdekel a kérdés.1 éves a lányom,nem tudom mikortól adjak neki,bár ritkán iszik.
2012. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos korától.
2012. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy éves kortól adom forralás nélkül a csapvizet.
2012. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem adtam nekik babavizet. Miért ne adnék neki csapvizet? És babavízzel kellene akkor főzni is? Mert ugye a főtt ételben is a mi vizünk van. Vagy gondolod, hogy a babaétel gyártók babavízből készítik? Egy éves korukig forralva, utána anélkül kapták. Egy három gyerekes
2012. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem ajánlják a csapvizet,mert nem Svájcban a hegyekben lakunk,ahol tiszta víz folyik,hanem Mo-n,ahol minden koszosabb sajnos,mint máshol. Sokan azért szereltetnek be vizszűrőt,hogy azt tudjak inni. Nalunk is van,és nagyon szeretem. A csapvizet nem merném soha adni a gyerekemnek.
2012. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én még mindig forralva adom 9 hónaposomnak, babavizet sosem kapott:(
2012. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!