Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek a spenótfőzelé...

Hogy készítitek a spenótfőzeléket 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés
rántás, ízesítés?
2012. máj. 12. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Leforrázva, turmixolva pici sóval, cukorral. Én már adtam csirkemellet is hozzá, azzal turmixoltam össze.
2012. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan be lehet rántani,vagy kruplival,husival.

[link]

2012. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mivel már kapott glutént de olajat nem, gondoltam nem csinálok rántást de lehet hogy ki fogom próbálni egy pici adaggal. Olvastam hogy lehet pici fokhagymát is. Jaj de jó, nagyon szeretjük:)
2012. máj. 12. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

olajat nyugodtan adhatsz, hiszen egy jó minőségű oliva olaj csak jó és kell a telítetlen zsírsav sok vitamin felszívódásához. a bébi ételek összetevőinél is ott van, hogy repceolajat raknak bele.

én úgy csinálom, hogy kis fokhagyma, a fagyasztott spenótból letörök egy darabkát (nem kell sok) vagy a friss főtt spenótból egy evőkanálynit és mellé turmixolok főtt krumplit vagy rizst, vagy tésztát, ami van itthon, és csirkemellet is, vagy morzsolok a tetejére tojás sárgáját, lehet variálni, icipici só, vagy bio ételízesítő.

2012. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!