Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használjátok/használtát...

Meddig használjátok/használtátok a kengurut?

Figyelt kérdés
Kor vagy súlyfüggő? Mennyit, és hova használjátok, és kb mennyibe kerül?
2009. jún. 25. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Okos találmány! A teszveszen már találsz elég jót olcsón. Súlyfüggő, kilenc kilóig alkalmazható. Túl sokat mi nem használtuk, mert elég későn vettük meg (5 hós volt a babó) és huzamosabb idejig cipelni elég megerőltető volt. Amúgy 3000 ft- tól a csillagos égig terjedhet az ára.
2009. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 2hónaposan volt a fiam mikor vetettem a brendomban 7990.- 0-9kg,de maximum 11kilóig terhelhető.infantino esey rider a márkája.én nagyon szerettem.Azért gondoltam az újra,mert így jó lesz a tesónak is.

Szinte minden sétánál használtuk,mert a fiam nem nagyon szerette a babakocsit.Télen nagyon jó volt,mert így magam is melegíthettem a manóm.Amellett buszon praktikusabb,vagy egy bevásárlásnál...nem kell a hordozót cipelni.Apa felvette a kengurut bele a baba,anya meg tologathatta a kocsit.

igaz már vagy egy hónapja nem tettem bele,mert már nem nagyon szeret felém nézni,és kifele fordítva nem volt kényelmes(20perc után sírt bevágott neki a combjánál)

de én csak ajánlani tudom

2009. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 5 hónaposan érdemes-e még venni. Mondjuk tízezreket nem adnék érte, de lennének olyan helyzetek, mikor hasznosnak vélném. Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!