Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 7 hónapos babámnak...

Mit adjak 7 hónapos babámnak vacsorára?

Figyelt kérdés

Reggel tápszert kap,tízóraira kekszes gyümit, ebédre zöldségpüré husival +kb 90ml tápszer ha kéri, uzsira gyümölcs kekszel és este 200ml tápszer.

Este 20-21 fele fekszünk és éjjel 1-kor arra ébredünk mindhárman hogy írtó hangosan cuppog:)Eleinte vizet kapott mert azt hittem szomjas, de visszaaludt felkelt 15percenként így adok neki 150ml tápszert,de 5kor kel és akkor már ugye reggeli van.Érdekes hogy nem mindig eszik reggel és csak 100-120ml-ert akkor is, van hogy egyből a tízórai gyümiskekszel indul a nap.

Olvastam hogy főzeléket is lehet adni vacsira de azt hogy?!Mikor? Fürdés után leülünk kanalazni mintha ebéd lenne és az ágyban még kap tápszert?


2012. máj. 12. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, csak az én kisasszonyom alig hajlandó gyümölcsöt enni. A tízórai mindig tiszta bűvészkedés. Én az uzsonnát váltom ki főzelék+hús kombinációval (nálunk az kb. 16.00 felé van. 19.00 körül fürdés, utána tápszer.)
2012. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bevezettem neki a külön vacsorát. Vagyis uzsonnára kap gyümölcsöt, vagy tejpépet ált. 16h körül. Este 7 órakor kap főzeléket vacsorára, általában húsos.

8 körül fürdés, majd elalváshoz tápszer.

2012. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek erre nem is gondoltam!

Ma van a főpróba, drukkoljatok:)

2012. máj. 13. 23:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát lehet az időjárás,vagy szomjas lett de 5x felkelt miután letettem és aztán igaz 3 óra eltolódással de ettünk éjjel is...

Hát ez van ,de azért köszi!

2012. máj. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!