Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hétre tengerpart mellé...

1 hétre tengerpart mellé mennyi úszópelust vigyünk?

Figyelt kérdés
13 hónapos kisfiúnak, lesz babamedence is. Napi 1-et vigyek, vagy minden fürdéshez 1-et? (Esetleg jó ha megszárítom, és megint ráadom, ha nem pisilt bele?
2012. máj. 12. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én minden fürdéshez szoktam egyet csomagolni. Fél óránál többet nem tölt egyszerre a vízben, de egy délelőtt alatt akár hatszor is megmártózik, ami mindannyiszor új pelussal jár.
2012. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megszárítottam, és visszaadtam rá, de azért vittem két csomaggal, biztos ami biztos:)
2012. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én megszoktam szárogatni őket. Azért napi 6-8 sok lenne belőle, elég borsos az ára. Ki is lehet öblíteni vízzel, aztán kiszárítani. Természetesen, ha kaki, vagy egyéb van benne, akkor nem.
2012. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem szeretnék 50 darab úszópelenkát elhasználni egy hét alatt... Szerintem is marad a szárításos verzió.
2012. máj. 12. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is 2 zacskóval vinnék, azt be lehet szépen osztani.

Honnan fogod tudni, hogy nem pisilt bele?:DDD

Ezek szerint még soha nem használtatok úszópelust? Ha épp vízben van és pisil, az szépen rögtön ki is ázik belőle. Az úszópelus CSAK a kaki miatt kell!!!

2012. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, kedves utolsó. :) De gondoltam, ha a parton véletlenül belecsurogna. Rendszeresen használunk, mert járunk vele úszni hetente. Azért is gondoltam, hogy megszárítom.
2012. máj. 12. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont annyi kell, mintha a faluvégi csikóúsztatóhoz mennétek kempingezni egy hétre. :)
2012. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni betétes úszógatyót, vagy bugyit is, az nem eldobós. A tengerbe pedig biztosan nem adnék rá semmit.
2012. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább betétes úszónacit vennék.

A pisit a pelus is átengedi, így csak a kaki miatt kell.

Pelust meg nem adnék rá a tengerben, csak a medencében.

2 csomag árából már meg is van a naci.

2012. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is betétes úszógatyink van, de csak medencébe használom (oda nem kéne a kakit beeregetni). Viszont Balatonba/tengerbe sima úszóbugyit kapnak, mert kényelmesebb. Azért a pucér popsi sztem nem jó, mert bemegy a homok a fenekébe, egyéb helyekre, az gáz.
2012. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!