Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőt szeretnék...

Hordozókendőt szeretnék újszülött babámnak. A Nandut már próbáltuk és nekem túl vastag, nem tudom jól megkötni. Ajánlanátok olyan ami nincs babakocsi-árban és könnyebben tudnám használni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

egy minőségi kendő drága, itt is vannak árkategóriák amin beül megtalálhatod a neked megfelelőt.

Újszülötthöz 6-7 kilóog elölhordozáshoz jó a rugalmas kendő nagyon puha finom...használtan pár ezer


7kiló felett elölhátulcsipőn hordozáshpoz szövött kendő (vegéyl használtat be vn törve és olcsóbb, nézd meg a mamami.hu piacterét) de itt is van sok márka, Hoppediz, Natybaby, Didymos


ha meg már stabilan ül, mászik jöhet a MeiTai vagy a cstos hordozók SSc (ergobaby)


merre felé laksz? mert majd minden nagyobb városban van hordozós klub, ahol próbálhatsz kölcsönözhetsz havi párszáz forintért kendőt így nem veszel olyat ami nem is ó, segítenek használni, és sokfélét próbálhatsz anáélkül hogy meg kéne venned :)

2012. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy didymosom elado, kislanyos szinben. :-)
2012. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell újonnan venni és nem lesz baakocsi- árban;)!

Sőt, kezdő hordozónak ajánlottabb használt, már betört kendőt vásárolni:)! Sokkal puhább mint az újak.Használt pamut Didymost, Natibabyt, Lanát 10 000 Ft körül lehet találni és tuti kiszolgálnak Titeket minden körülmények között totyogós korig.

2012. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Lilliputi rugalmas kendőt ajánlom. Nekem nagyon bevált. Újszülöttet csak ilyen fajtába lehet tenni. Imádja a pici. Olyan neki, mintha az anyaméhben lenne. Én kilenc ezerért vettem, de új, nem használt. www.liliputi.hu- ha, nem budapesti vagy, innen tudsz rendelni.

Nandut nem ajánlom, nagyon spröd az anyaga.

2012. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!