Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposom állandóan sír, ha...

7 hónaposom állandóan sír, ha egyedül marad. Meddig fog ez még így menni?

Figyelt kérdés
Lakás szalad, ma is csak fél ebédet tudtam főzni. Már teljesen kikészülök, hogy wc-re sem tudok elmenni úgy, hogy ne kezdjen el sírni.

#szeparacios-szorongas
2012. máj. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

5-6 év:)

Viccet félretéve, minden nappal jobb lesz picit, de innentől kezdve ne számíts nagy nyugalomra. Olyan nem nagyon lesz, hogy nyugodtan tudj tőle megcsinálni egy nagytakarítást vagy egy ünnepi ebédet.

2012. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy szeparációs szorongás? Lehet nála már most elkezdődött, az én kisfiam is mintha kevésbé tolerálná, ha nem lát valakit maga körül, pláne, ha én eltűnök pár pillanatra.
2012. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de valoszinü az. De valahol azt olvastam, h ebben a korban 1-2 het alatt lezajlik. Nekünk meg mar vagy 1 honapja ilyen a helyzet.:(
2012. máj. 14. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány napja én is feltettem ezt a kérdést és annyira eltérő válaszok jöttek, sokan az tanácsolták hagyjam kicsit sírni és majd megszokja, másoka pedig az ellenkezőjét, hogy nehogy ebben a kórban sírni hagyjam, ennél rosszabbat nem is tehetnék vele.Úgy döntöttem senkir enem hallgatok, csakis magamra. Mielőtt kimegyek szólok neki hogy sietek vissza, csak egy pohár víz egy pisi és itt is vagyok, és látom rajta, hogy nyugodt, akkor otthagyom, ha nem akkor fogom a kis székét és beültettem mellém a fürdőbe, nézi a polcot és a sok törölközőt stb, én meg pisálok :) De csend van, és ha mégis szeparációs szorongása van, amit régebben hisztinek neveztek, akkor nem sérül a kis lelke, és én is megkönnyebbülök, ő sem sír, mindenki elvégzi amit akar. Sokat kenguruba rakják, kendőbe stb, hogy 2- 3 órán át cipeljek 10 kg az nem megy...Leültetem a szőnyegre és kap egy- egy új játékot....mást nem tudok ajánlani. Sok, sok türelmet neked!
2012. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!