Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen? 19honapos fiam...

Miért ilyen? 19honapos fiam egyszerüen nem hajlando egyedül játszani max 5perc és kész. Állandoan engem huz, nyuuz. Változhat ez még?

Figyelt kérdés
Akkor megy játszani ha mondom neki hogy"Kisfiam játsz az autokkal"
2010. febr. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szokta meg,hogy egyedül játsszon.Hagyd egymagára,és játsszon azzal,amivel akar.Nem kell mellette lenned.
2010. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De itt huzgálja a lábam meg nyöszörög:(
2010. febr. 27. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet unja a játékait, és már nem foglalja le semmi. Szerintem szedd az összeset 5 csoportra, és minden nap csak egy kupac legyen előtte, a többi 4 a szekrényben. Ezt naponta váltogasd. Talán ha így látja azokat, nem fog annyira unatkozni, mert mindig új lesz előtte.
2010. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiprobálom.köszi
2010. febr. 28. 07:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy játszani is meg kell tanítani. Amikor együtt játszotok, hagyd hogy egyedül próbálkozzon, csak felügyeld, és utána lassan majd magára tudod hagyni.
2010. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyurma, zsírkréta, vond be a porszívózásba, fürdesd 2szer egy nap, vidd ki többször a levegőre, gondolom motorozni szeret.

Játszóház?

Lehet, h hiányolja a társaságod, játssz egy kicsit többet vele.

Az enyémet pl egy pakli kártya lefoglalja 2 óráig, elpakolássza őket.

Hallgatunk dvdt, zenét, labdázik, lufizunk, sok minden van, amivel el tudod vonni a figyelmét.

Még annyi, nem bántásnak szánom, h nem azért szülted, h csak legyen, foglalkozz vele, ezek az idők sosem térnem vissza, 10 év múlva már a saját útját járja szinte!

2010. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most múlt 18 hós, a probléma dettó ua. Engem is sokszor nyúz, de én azt csinálom, hogy bevonom a főzésbe, odaültetem magam mellé, vagy berakok neki egy dvd-t (thomas, roary, postás pat stb.) és azt végig nézi, vagy zenét néz-hallgat. Aztán amikor nagyon nyúz, akkor odaülök mellé és mutatok neki játékokat, hogy mit csináljon vele, segítek neki aztán magára hagyom és játszik. Aztán újságot lapozgat (Brendonos baba katalógust imádja) és előveszek néhány dolgot, ami van benne neki is. Vagy szobahintába beültetem és közbe nézi a mesét. Akkor pl. együtt mosunk, teregetünk, ruhákat pakolunk. Ez egy ilyen időszak náluk, megint előjött a szeparációs időszaka, majd szépen elmúlik. Éreztetni kell, hogy mennyire szeretjük, de mondani is kell, hogy "most anyának dolga van, Te addig játsszál szépen"...Sok sikert!
2010. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!