Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha kicsit összevissza...

Baj, ha kicsit összevissza eszik 14 hós babám?

Figyelt kérdés
Most térünk át a napi 1 alvásra és nehezen bírja, van, hogy mire odajutnék, hogy megebédeltetem, bealszik, így alvás utánra (fél4-4 körül) marad az ebéd. Ilyenkor csúszik az uzsi is.
2012. máj. 14. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 4 körül ebédel, miért akarsz uzsonnát adni? Majd eszik vacsorát.

Amugy nem próbáltad korábban ebédeltetni? Mikor alszik el?

2012. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1, fél 2, 2 körül szokott elaludni, még elég változó, ahogy bírja. Azért szeretném uzsiztatni, mert alig eszik gyümölcsös ,tejes dolgokat. Még szopizik egyébként napközben.
2012. máj. 14. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

semmi gond ezzel, nekünk is így volt, sőt most 21 hós a lányom, és most is van olyan még, hogy nagyon elfárad a játszón, és egyszerűen nem bír már ebédelni.

Én olyankor nem adok neki ebédet, csak tejet, meg gyümit, majd 6 körül vacsorázik.

Ha adok neki fél3-3 körül ebédet(akkor ébred kb.), akkor nem vacsizik rendesen, és éjjel felkel, hogy éhes..:-(

2012. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de 1 körül miért nem ebédel? Vagy akkor délben. Hogy alakul a napotok? Nem akadékoskodni akarok, csak segíteni. :)
2012. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert későn kelők vagyunk, 8-9, de van, hogy 3/4 10-kor, ezért utána reggelizünk, így nálunk később van ebéd.
2012. máj. 14. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, de szerencsére 1-2 hét alatt hozzászokott az 1X-i alváshoz, és én igazítottam ehez az étkezéseket. Én alvás előtt adok neki ebédet. 8-kor kel fel, és 1 körül alszik el. Délben van ebéd. HA látom, hogy fáradt, akkor van, hogy 1/2 12-kor adom oda neki. Ha később kel fel, vagy könnyebb reggelit kap, vagy kimarad a tízórai. Szerencsém van elég jóevő a fiam, úgy 1,5-2 órának kell eltelnie a tízórai és az uzsi között, hogy rendesen megegye a főétkezés menüjét! szintén 14 hós.
2012. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én úgy csináltam, hogy 9-kor reggeli, majd lementünk sétálni. 12-kor hazajöttünk, ebéd és alvás. utána uzsi,ahogy felkeltünk, majd vacsi kb. 7 körül. A tízórait hagytuk ki, viszont igyekeztem a reggelibe minél több zöldséget becsempészni (paradicsom, főtt zöldségek)


de szerintem nem gond az sem, ha később ebédel, hiszen elég nagyot alszik, biztos nem éhes.

2012. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy oldódott meg hogy nincs tízórai. Amikor felébred reggelizik, és délben van ebéd, de ha fél12kor éhes akkor megetetem és lehet hogy még nem álmos, akkor nyugis játszás és ha elfárad akkor alszik. Mikor ébred kap uzsit így meg van a napi gyümölcs is, este 5-6 körül kevés vacsi, és fürdés után még tápszer.
2012. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!