Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik a terhesség...

Anyukák, akik a terhesség elsö néhány hetében lázasok voltatok, egészséges babátok született?

Figyelt kérdés
Terhességem 3-4 hete közt 3 napig 38 fokos lázam volt, most aggódom, hogy okozott e fejlödési rendellenességet. Volt vki hasonló helyzetben közületek, akinek azóta egészséges babája született vagy gond lett?
2012. máj. 14. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhes voltam, mikor elkezdett kinőni a bölcsesség fogam. Nem volt helye, de a doki nem akarta kihúzni, mert egészséges fog. Csinált neki helyet, kiégette az ínyem, ami utánna be gyulladt, lázas voltam, bedagadt az arcom. Panadolt szedtem rá, semmi baja nem lett a babámnak.
2012. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

másfél hétig volt magas lázam pár hetes terhesen, szerencsére már tudtam és nem szedtem antibiotikumot.

makkegészséges lányom született.

2012. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hetes terhes voltam amikor tüszös mandula gyuladasom volt, majd tüdő gyulladás kísérte magas lázam volt amit alig tudtunk lehuzni a párom két éjszakán keresztül vizes ruházott, nagyon rosszul voltam de tuléltem, most itt szuszog mellettem az egy éves makk egészséges kisfiam. Nyugodj meg nem lesz semmi baj. Boldog babavárást!
2012. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt 4szer 1 hétig volt 38-39 fok lázam. mindig antibiotikum lázcsillapíó hűtőfürdő. szülés után szóltam és emiatt a sok láz miatt egy csomó plusz vizsgálatot végeztek a kicsin. most lesz egy éves és makk egészséges :-)
2012. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a terhesség elején volt 2x is, torokgyulladásom, gondolom össze is függ a terhességgel, mert mindkét terhességemnél így volt, biztos gyengül az immunrendszer vagy ilyesmi, és kaptam gyógyszert is, lázas is voltam, de a babámmal minden rendben. :-)
2012. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetes lehettem amikor elmentem a barátnőméknek segíteni paprikát ültetni.Egész nap hajoltam és délutánra totál kibuktam.Este 40 fokos láztól szenvedtem,semmi nem vitte le.Párom reggel elvitt a dokihoz,semmit nem talált de adott antibiotikumot :( Rá egy hétre kiderült babát várok,nagyon aggódtam én is.Kikérdeztem egy csomó orvos véleményét,senki nem mondott semmi rosszat.Most itt alszik a szobában a makk egészséges másfél éves kisfiam :) Ne aggódj,biztosan nem lesz semmi baja a pocilakódnak!
2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes terhesen volt torok és mandulagyulladásom 2-3 napig 39 fok feletti lázzal. Hűtőfürdő, panadol nem segített ezért az orvosom antibiotikumot (augmentin duot) írt fel. Kisfiam makk egészséges, 9 hónapos. Ne aggódj, nem lesz semmi gond!
2012. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok, megnyugtattatok! :)
2012. máj. 14. 22:49
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Kb 4 hetes terhesen elkaptam egy hasmenéses-hányós vírust, 2-3 napig 38 felett volt a lázam. A babám elhalt a 9. héten, persze egyáltalán nem biztos, hogy a betegségtől.
2012. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves 8., nagyon sajnálom! Én 15 hetes terhes vagyok, bízom benne, hogy nem lesz gond.
2012. máj. 15. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!