Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetek először vásároln...

Mikor mehetek először vásárolni a babámmal? 4 hetes múlt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 6 hétig ne vigyem nagy áruházba.. ettől függetlenül nem tudtam kire hagyni így cipeltem 2 hetes kora óta midnnehová!!! légkondis helyre, tömegnyomorba.. most 1 éves és még soha nem volt beteg! még néthás sem!!Szerintem ne féltsd a széltől is mert annál érzékenyebb lesz később.
2009. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármikor! Ilyen időben! Mi télen már 2 hetesen kint voltunk! Persze előtte szoktattam! 5-10-15-20-25 perc az ablakban! De most jó idő van! Őket pedig nem kell bezárni! Sőt! Napi 1-2 óra levegőzés kötelező! Azért bevásárlóköpontba ne vidd magaddal ha teheted! Ott van a legtöbb baci, neki pedig 3 hónapos koráig nincsen immunrendszere!
2009. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom(2.baba)6 hetes,de mi már amikor 1 hetes korában vittük vissza a fülét szúratni akkor utána bementünk a Tescóba vásárolni,persze csak kb.egy fél-háromnegyed órára,nem hisztizett végigaludt az autósülésben(amit persze a kocsira rakunk),de egy nagyobb bevásárláson 2 hete voltunk az 4-5 óra hosszú volt,de akkor sem volt semmi gond,itthon megetettem és utána indultunk egyből,és amikor a Tescóban megéhezett akkor meg bementem vele a pelenkázóba és ott szép nyugodtan megetettem,nem volt hisztis,sokat aludt és amikor fent volt akkor meg el volt ámulva a nagy polcoktól,a sok embertől és a fénytől.
2009. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi már ilyen idősen voltunk.
2009. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek !!
2009. jún. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!