Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti kisbabátok...

Anyukák! A ti kisbabátok mindig egyformán megeszi a tápszert? Bővebben lent magyarázom.

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mondjuk eszik egy nap 5x-6x és 160 az adagja.Azt a mennyiséget mindig megeszi?

És mennyi idő telik el nálatok 2 evés között?

Hogyan igényli a babátok vagy hogy adjátok neki?

A kisfiam 21-én lesz 6 hónapos,napi 5x eszik,(éjszaka már nem igényli,alszik)és idáig mindig megette az adadjait.

De mostanába nem óhajtaja és nem értem miért nem eszik...

Az étkezések között olyan 3-3,5-4 óra szokott eltelni.

Nem beteg,jókedvű,vidám,nem észlelek rajta semmi különöset de aggódom egy picit!


2012. máj. 15. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam délelőtt kevesebbet eszik és délután többet.szintén tápszeres baba.átlagban 4 óránként eszik.
2012. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:
100%

Nem kezdted el hozzátáplálni mostanában? Mert akkor lehet, hogy azért.

De ebben az életkorban egyébként is nagyon érdeklődőek, nyitottak, nincs idejük az evésre; lehet, hogy nálatok is csak ennyiről van szó.

2012. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De elkezdtem a kóstoltatást nála,délutáni 2 evés között szoktam neki adni,napi 1x.

Gondoljátok,hogy ez is közrejátszhat?

Ha igen akkor miért?

2012. máj. 15. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom sem eszi meg mindig az adagját. Ő 240ml-t eszik, de nagyon sokszor meghagy belőle 20-50 ml-t. Sőt olyan is volt, hogy 100ml-t hagyott meg... ( 8 hónapos)
2012. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De még nem főzelékeket eszik,hanem csak gyümölcsleveket,gyümölcspürét.
2012. máj. 15. 11:30
 6/6 xStefix ***** válasza:

A szilárd étel emésztése mindenképp több időt és munkát igényel a pocaktól, akkor is, ha az csak gyümölcs.

De az is lehet, hogy egyre jobban tetszik neki az evés, az új ízek, állagok, ezért nem kívánja a tápszert annyira. (Vagy majd nemsokára még jobban nem kívánja majd.)

2012. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!