Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kisfiam a mamán, anyán...

16 hós kisfiam a mamán, anyán és a nemen kívül nem mond semmit. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen
2012. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

irigyellek kicsit, az én 16 hós kisfiam pár szval többet mond, de nálunk az anya nincs közte, az apa annál inkább :(vava, baba, mama, papa, apa, meg a halandzs, pl hátizsák -háizsá, ja van még iá, meg ála hsngok, meg tütü,, de szerintem még nem kell nekik sokat tudni, ill tudják ők szerintem, és majd hamarossan ránk is zúdítják, amit raktároznak.

megkérdezhetem, hogy mekkora a kisfiad? kg, cm

2012. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az anyát gyönyörűen mondja 14,5 hónapos volt, amikor először mondta.

13,5 kg és 86,5 cm. És a tied?

2012. máj. 15. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is 16hós..annyit mond mama..ezt különböző hangszineken adja elő mert különböző jelentései vannak..például a mam-mam az a nem-nem az amamamama a felháborodás:) mama- simán mama, a mammmma- az pedig a hami:) hát mi ennyit tudunk..se vava,se semmi néha egy kukk de nem sűrűn..remélem normális ez:)
2012. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok. Az én ksifiam 12 kg, 83 cm.

Ma kiderült hogy az anya is apa, elmentem itthonról, és a férjem szerinte keresett apa el, meg széttárta a kezét (ha keres valamit, hogy eltünt, akkor így csinál,) és mondta hogy apa? Szóval lehet hogy nálunk anya is apa :)

De tegnap 2x mondta hogy "ana-ana" és átölelt :)

Imádom!!!!!!!!!!!

2012. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!