Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek mindhárom gyermeke között kicsi a korkülönbség?

Figyelt kérdés
elsö két babámnál 17 hónap, nagyon nehéz, ha a harmadik is ilyen gyorsan jön?
2012. máj. 16. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év van köztük (3 gyerek) nem tervezetten jött a harmadik. Hát nekem nincs segítségem semmi, fizetettet nem tudok megfizetni, rokon meg nagyszülők pedig nincsenek.

A belem lóg kb. és kivagyok mint a kutya.

A férjem sokat dolgozik hogy megéljünk.

Amikor mind3an betegek és se éjjelem se nappalom az kegyetlen.

Gyakran a sírás kerülget, még egyszer kezdeném nem vállalnám így.

De aztán mindenkinek más a teherbírása. Nekem az igényeim is nagyok sajnos magammal szemben és hogy milyennek kell lennie egy jó anyának (sok törődés, egyesével is odafordulni mindegyikhez, meseolvasás, foglalkoztatás stb.) így erőm határán járok kb.

El se tudom képzelni mi lenne ha még ennél is kevesebb lenne köztük.

Így is néha olyan mintha a 2 nagyobb ikrek lennének, önellátásban ugyanazon a szinten vannak kb.

2012. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

27és20hónap van a gyerekek között. Szerintem annyira nem nehéz- bár nem extra kis korkülönbség van közöttük. Bár nekem azért van segítségem is. Mindkét nagymama nagyon hadrafogható, és nagoyn aranyosak, szeretjük őket nagyon.

Az első évek biztos, hogy nehezebbek, de később azért összenőnek majd. Szóval egyre könnyebb majd velük. :)

2012. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!