Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a 10 hónapos...

Miért nem alszik a 10 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
A fiam 10 és fél hónapos és kb. 1 hónapja van olyan problémám hogy este a fürdetés után még cicin van és úgy alszik el. Eddig no problemo! Aztán felsír, és mivel már stabilan áll, felkel és ordít és nem tud visszaaludni! Újra csak cicin alszik el, de újabb félóra-óra múlva kezdődik előröl, feláll és sír. És így megy ez hajnal 4-ig! Nem tudom kipihenni magam én sem és a kicsi sem. Napközben is 1x alszik kb. 40 percet. Létezik hogy kevés lenne az alvásigénye?

2012. máj. 16. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanában állt fel először? Illetve akkoriban mikor ezek az éjjeli állva sírások kezdődtek?

Az én fiam akkor csinálta. 6 hónaposan felült először és onnantól minden éjjel többször felült álmában és sírt, mert nem tudta mi van.

7 hónaposan felállt és onnantól azért kelt éjjelente. De szép lassan elhagyta.


Szerintem ez egy fejlődési ugrás nála és azért ilyen nyugtalan. Egyébként nekem most 16 hónapos a fiam és napközben max, de tényleg nagyon max 1,5 órát alszik kb 8 hónapos korától. A szomszéd kisfiú meg 3,5 órákat lehúz egyben ebéd után és éjjel is alszik mint a bunda. Szóval nem minden gyerek hasonló igényű.

2012. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 16 hós a fiam..a felállásnál nekem egy elég kemény honapon keresztül voltak gondjaim..csak mivel mi tápisak voltunk nem adhattam a szájába az üveget félóránként..én magam mellé vettem 2 hét után mert sehogy nem birt vissza aludni..2hetetegyütt aludtunk aztán ujra probát ttettem hogy visszaalszik e asaját ágyába és megtörtént..nemrég megint volt egy ilyen hónapunk..14 hós korban..amugy az én fiamnagyon rossz alvó volt..8 hónapos koráig nem aludt 25 percnél többet egyhuzomban..de most 16 hónaposan 12-töl 3 ig huzza a lóbört..éjjel még mindig ébred..ne kérdezd miért..:)nem tom! nálunk 8 hóskorában nőttek az alvások..először 40percre aztán egy ora 20 percre 12 hósan pl 2X 2 órát aludt..13hósan 2X30 percet..szoval ehhez a matek kevés..h mennyi az alvásigénye az változik folyton..nagyon sok tényező befolyásolja az alvást is..amugy probáld ki a viburcol kupot meg a homeos bogyokat mert gyanitom hogy fogzás is lehet a háttérben..
2012. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen kb. úgy egy hónapja kezdett felállni, és így kezdődött az egész hajcihő. nagyon remélem hogy leszokik róla, bár az az érdekes ha magam mellé veszem, kevésbé riad fel, illetve hamarabb nyugszik meg! :( A második válaszolótól kérdezném, hogy milyen homeopátiás "gyógyszert" tudd javasolni fogzásra?
2012. máj. 17. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
homeopátiás gyógyszert irtam? szert akartam:) én az osanit golyocskákat adom,mi ausztriában élünk itt minden patikában árulják de ugy tudom otthon is be lehet már szerezni..chamomile 15Ch nekünk ez bejött..fél óránként 8golyó..tényleg segitett a nappali nyüglődésen is,az éjszakákat meg a viburcol homeos kuppal tettük elviselhetőbbé.2-es
2012. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja nem is irtam gyogyszert:) azthittem azért irod igy idézőjelbe a gyogyszert mert igy irtam én is..de látom hogy nem :) na mindegy..off-oltam..bocsi
2012. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!