Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól csinálom?

Szerintetek jól csinálom?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam. Elég sokat alszik még de amikor fennt van általában lerakom a játszószönyegre vagy a kiságyba a körforgó alá hogy nézegessen közben melette vagyok beszélgetek hozzá vagy van olyan, hogy csak pakolászok. Nagyon jól elvan mosolyog a játékoknak kezd már gügyögni nekik vagyis csak probálkozik:) nagyon aranyos de hogyha már látom rajta, hogy álmos vagy már nem érdekli nyügös olyankor kézbe veszem. Nem rossz az neki, hogy néha nem vagyok melette?
2012. máj. 17. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem abszolut nem , tökéletes. igényeihez igazodj s nem lesz sose probléma!
2012. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
utolso mondathoz irtam (hogy nem rossz neki). egyébként minden tökéletesen csinálsz
2012. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alaszka ***** válasza:
Jól csinálod, bár ha csak picit nyöszörög, nem muszáj egyből felkapni, lehet hogy elaludna magától is. Én mindkét babámat "elrontottam" ilyen téren, de ők hasfájósak voltak, sírtak, és ezért muszáj volt őket ringatni. De ha nem sírtak volna, nem szoktattam volna kézbe. A nagylányom 4 éves, és még ma is képtelen egyedül elaludni, a kicsi 11 hónapos, csak kézben alszik el...Nem kell folyamatosan mellette lenned, ha anya kell, úgyis sírással jelzi.
2012. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hasfájós az én babám is. De van olyan, hogy elmegyek elindítom a mosógépet mire visszamegyek a kisfiam már alszik:)
2012. máj. 17. 09:01
 5/8 TKI Ibolya ***** válasza:

Mindent nagyon jól csinálsz!


3 gyerekes anyuka

2012. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megerősítést volt egy kis büntudatom, hogy egyedül hagyom néha de akkor már megnyugodtam:)
2012. máj. 17. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
:):) jó anyuka vagy igy tovább
2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól csinálod, és nagyon örülj neki, hogy ilyen nyugodt babád van aki egyedül is elvan. Én imádom a kislányom, de nagyon nehéz vele mert egy percet sincs el egyedül (sosem volt el), vártam hogy ez majd javul ahogy elkezd fejlődni a mozgása, de egyenlőre semmi sem változott (egyedül az éjszakáink nyugodtak).
2012. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!