Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapott a gyermeketek a...

Mit kapott a gyermeketek a keresztelőjére?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
futóbiciklit, aranymedált lánccal, ugráló csacsit és pénzt:)
2012. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kislányom fülbevalót kapott.
2012. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányom fulbevalot a keresztanyjátol, pénzt a nagyszuloktol , a keresztapjátol semmit. Azt mondta, hogy bepotolja, de azotta sincs semmi. En viszon fél évvel elotte megvettem a lányának a fulbevalot, mert a keresztanyja vagyok. Szerintem illett volna valamilyen modon viszonozni.
2012. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A keresztanyjától karkötőt, egyik dédszülőtől pénzt, másiktól füllbevalót, nagyszülők pénzt, keresztapu pénzt. Mindennek nagyon örültünk, igazán ízléses dolgokat kapott a pici. Amúgy megkérdezték mire lenne szükségünk, én ezt tartom jónak.
2012. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a kisfiam mindenkitől pénzt kapott, illetve emellett a keresztszüleitől 2 rend ruhát (keresztelőruhát+váltást) és babakocsit, asszem ruhákat is, és mi bort, egy rokontól karkötőt. A lányom szintén mindenkitől pénzt kapott, emellett a fiam keresztszüleitől 2 rend ruhát, én egy aprítógépet, a fiam játékot, bort, a keresztapjától pedig a kislányom aranyláncot medállal. Anyósomék a fiamnál fizették a sütit, tortát és az italokat (akkor pénzt nem adtak), most pedig a lányomnál fizették a sütit, tortát és adtak pénzt is. De elég nagyszabású buli volt, kb. 20-25-en voltunk.
2012. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresztanyjától fülbevalót, keresztapjától nyakláncot! Nagynéniktől, nagybácsiktól ruhákat, és játékot! Szüleimtől kapta a keresztelős ruhát! Párom anyukájától semmit, ő úgy jött el keresztelőre, hogy ő úgy gondolja, hogy egy nagyszülőnek ilyen alkalomra nem kell ajándékot hozni! Hozzá teszem, azóta sem sok mindent vett neki(még szülinapjára sem, azt simán elfelejtette), talán karácsonyra egy csomag pelenkát! Ő azt a "mondást" tartja szem előtt, hogy a szeretetet nem így kell kimutatni! Mondjuk máshogy sem mutatja ki! A másik unokájának, aki távol lakik, minden egyes alkalomkor (szülinap, névnap, húsvét, karácsony, ovi kezdés, stb.) pénzt küld, mert hát ő messze lakik! De hát ez van! Bocs, elkanyarodtam a kérdéstől!
2012. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aranyláncot kereszttel,aranykarkötöt,az öltönyt(mert már 15hósan nem volt keresztelő ruha rá)kisautót,emlékkönyvet(amibe a bulin mindenki irt pár sort neki(kb40en voltunk)ruhákat,egy fa keresztetkis lánccal ami Jeruzsálemből van(mindig rajta van)pénzt,meg játékokat
2012. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karkötőt amibe bele van vésve a keresztneve, fülbevalót és pénzt.
2012. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom h az arany a leggyakoribb.Köszönöm.
2012. máj. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!