Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor fordult át a...

Kinek mikor fordult át a hasáról teljesen a hátára a babája?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 7 hetesen már az oldalán aludt a lányom, 4 hósan már forgott hasról hátra, hátról hasra.
2009. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7és fél hónaposan
2009. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Tegnap délután fordult a hasáról a hátára,de nagyon érdekes mert csak teljesen meztelenül csinálja,ruhába nem :)
2009. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Az én lányom nagyon korán, már 3 hónaposan megfordult. Igaz, ő mindent nagyon korán kezdett. De az is normális, ha csak féléves kora után fordul meg, a babák e téren nagyon különbözően fejlődnek.
2009. jún. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
majdnem 5hósan. a 4hónap utolsó hetében.
2009. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6:21es vagyok. Még egy kicsit kómás voltam :) szóval mi 1hete voltunk 4 hósak
2009. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom 7 hetes kora óta fordult a hasáról a hátára, de vissza csak 6,5 hósan kezdett. :)

Újszülöttként sokat kellett hason fektetni mert nem nőtt össze a pocakjában egy izom. Szerintem nem szerette, azért tornázott addig amíg át nem fordult.

2009. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lánykám 7 hós múlt. Még csak hátról hasra fordul. Hason csak küzd, próbálkozik, emelgeti a popiját. A vége mindíg nagy sírás, vagy egyszerűen elalszik a fáradtságtól:).

Minden nap drukkolunk neki, hogy sikerüljön visszafordulni!

2009. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az én babám is tegnap délután csinálta, hogy hátról hasra fordult, aztán meg vissza, de csak pucér fenékkel hajlandó... :-)

Ruhában nem akar pörögni!


Most csinálta először tudatosan, előtte egyszer-egyszer összejött már pár hete, de az sztem csak véletlen volt.


4,5 hós

2009. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem már 2 hónaposan megfordult mindkét irányba,de úgy igazán mindennap tudatosan most kb 1 hete csinálja.Jövő héten lesz 3 hónapos.Sose úgy találok rá ahogy leteszem.:-)

De én is úgy tudom,hogy 4-6 hónapos kor körül kellene tudniuk.Bár szerintem nincsenek törvények...:-)

2009. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!