Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! 2 hónapos babám ma kapta...

Sos! 2 hónapos babám ma kapta meg az oltást. Germicid kúpot adhatok neki láz esetén? Vagy az erős?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csak ez van itthon
2012. máj. 17. 20:27
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a gyerekorvosotok írta fel, akkor adjál
2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki,én is azt adtam, de csak felet. Igaz, azt mondják hogy 38 fok alatt ne csillapítsuk, nem tudom mennyi volt a babád hője, de én is adtam neki éjszakára, hogy nyugodtabban aludjon.
2012. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felet adj neki.
2012. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nurofent mondott az orvos de csak ez van.buta voltam nem mentünk gyógyszertárba oltás után venni azt hittem van itthon.köszi a válaszokat ezek szerint felet lehet.igen 38 felett csak!
2012. máj. 17. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
A germicidben van nyugtató is ha jól emlékszem, így valószínű nyugodtabb éjszakátok lesz. Az én babám eddig szinte minden oltás után belázasodott... Remélem azért nálatok nem így lesz. :)
2012. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindig azt mondta a gyerekorvosunk,ha van láza ha nincs este egy felet(Germicid kúpot)adjak neki.
2012. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A mi gyerekorvosunk azt mondta,hogy amikor oltás után hazaértünk adjak neki rögtön egy felet.
2012. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk is azt mondta, hogy este mindenképp lefekvés előtt adjak neki egy felet, ha nem lázas akkor is, megelőzésképpen.
2012. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kedden megyünk a 2 hónapos oltásra a Kisfiammal. Anyukám azt mondta, hogy utána adjak Neki lázcsillapítót, ha nem lázas, akkor is, megelőzésképpen. De valószínű a doki vagy a védőnő is mondani fogja majd ezt. Nekünk is Germicid van itthon, azt még a gyerekorvos írta fel, amikor a kórházból jöttünk haza, és ha kell, egy felet kell beadni.

2012. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!