Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan ismerősötök, ahol...

Van olyan ismerősötök, ahol nagy a korkülönbség? 3 évnél nagyobb. Megszólják őket?

Figyelt kérdés

Minket sajnos igen, mintha ufo-k lennénk :-(

Tényleg ilyen ritka ez manapság?


2012. máj. 18. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hol nagy a korkülönbség? A gyerekek között?
2012. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznek ufónak???? - ezt nem értem! Hugom 9 évvel fiatalabb nálam, de senki sem tett emiatt rossz megjegyzést ránk... Barátnőméknél 4 éves volt a nagyfiú, mikor megszületett a hugi... szerintem teljesen természetes dolog.
2012. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
8 év van a gyerekek között és mindenki irigykedik, hogy milyen könnyen vagyok, mert a nagy magától, kérés nélkül segít a húga körül, pedig a nagy kisfiú
2012. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ahol meg kicsi, ott meg azt szólják meg. Ahol csak lány van, azért, hogy 3. biztos fiú lesz, ahol meg csak fiú van, azért szólnak meg, ha meg csak egyke van, azért, ha 4 gyerek van, azért. Holott ehhez senkinek semmit köze!!!

Kolléganőm is mindig hozzáteszi, hogy ők nem akartak a két gyerek között nagy korkült, de elvetélt és utána meg nem akart összejönni a baba, azért lett így. Pedig nem kell mentegetőzni emiatt egyáltalán, senkinek semmi köze hozzá!!!

2012. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Férjem rokonságában 8 év van a gyerekek között. Unokatesóméknál 7 év.

Szerintem még az 5 év sem nagy korkülönbség. Ne foglalkozz azzal aki ilyeneket mond, ez marhaság !

2012. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy megszólják? Mit mondanak? Köztem meg az öcsém között 6 év van, és ugyanennyi sikerült a gyerekeimnél is.Soha senki nem szólt meg. Ezt nem is értem.
2012. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 év vagy köztük. És? Senki sem szólt meg, sőt csak azt hallottam, hogy milyen jó, mert segít a nagylány a pici körül. A 3-4-5 év az teljesen az átlag.


De megszólják ám azt is, aki vörös hajú, magassarkút hord, ha van rajta sapka, ha nincs....

2012. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki 50 valahány éves, a párja (a nő) 30. A nő baráti köre elfogadta a férfit, össze szoktak járni pl. grill partira, és a nőt is nagyon megkedvelte a férfi családja. Főleg azért mert nagyon szorgalmas és barátságos. Ráadásul tényleg szereti a hapit, látszik rajta. Először nem hittem e, hogy ilyen létezik.
2012. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem a párok közti korkülönbségre gondolt?
2012. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért szólnak meg?? Nagyon primitív emberek lehetnek, már bocsánat. Két húgom van, az egyik 6 évvel fiatalabb nálam, a másik 16! évvel. Senki nem szól meg miatta, csak csodálkoznak egyet. De persze azt is tudni kell hogy apukám még csak 40 éves. (Fél tesó)
2012. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!