Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A vírusos megbetegedésnél...

A vírusos megbetegedésnél tényleg csak 3 napig van láz? Mert a fiamat látta orvos és azt mondta hogy vírusa van de már az 5. napja lázas!

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt hol hallottad, de ez hülyeség.
2012. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk azt az instrukciót adta a gyerekorvos, h ha a 7. napon is lázas, akkor kell jelentkezni újra.


ha nincs ismerős gyerekorvos, akitől tudsz tanácsot kérni, vidd be az ügyeletes gyerekkorházba, ha nagyon aggódsz. macera, fertőzésveszély, de felülvizsgálják. tarts jó nagy távolságot más gyerekektől.

2012. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Elméletileg a vírusnál 3-4 napig van láz, ha ezután is lázas, akkor az inkább valami felülfertőzésre utal. Milyen tünetei vannak még? Nem vagyok orvos, csak én a gyerekeimnél tapasztaltam, hogy általában a 4. napon lemegy a láz, legalábbis a magas láz, ezért én a 4. napot mindig megvárom az orvossal. Általában a kisgyerekkori betegségek nagy százaléka vírusos, de persze lehet ritkán bakteriális is, vagy a vírusnak valamilyen szövődménye. Kapott valamilyen gyógyszert? Tudom hogy vírusra nincs gyógyszer, csak a mi dokink sajnos mindig ír fel antibiotikumot, ezért kérdezem.
2012. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3 napos láz elnevezésű vírusos megbetegedés esetén valóban 3 napig van láz. MÁs vírusos megbetegedésnél azonban lehet hosszabb ideig is lázas. Ha holnap is lesz láza, akkor valószínű valami baci lesz pluszban, vidd vissza a dokihoz.
2012. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!