Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bölcsibe adjátok a gyereket...

Ha bölcsibe adjátok a gyereket, mi okból és mennyi idős kortól teszitek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Két éves korában került bölcsibe a kisebbik lányom. A GYES egy kicsit szerény megélhetési forrás...
2012. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
1.5 évesen fog menni, mert vissza kell mennem az egyetemre (orvosi).
2012. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
1,5 évesen megy, szeptemberben. Vissza kell mennem dolgozni, mert sajnos kezdjük felélni a megtakarításunkat, azt pedig nagyon nem szeretnénk.
2012. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Én 2 évesen terveztem, de itt nem veszik be év közben, tehát azt mondták, hogy vagy 1,5 évesen, vagy 2,5 évesen. Ja, másfél évesen már mindegy, mert nincs hely. (Akkor volt a gyerek 1 hónapos.) Beirattam azért, de remélem, hogy nem lesz rá szükség, mert nálunk az oviba felveszik 2,5 évesen, ha szobatiszta. Most nyáron akarok rágyúrni, ha végre egyszer már jó idő lenne.

Addig úgy volt, hogy anyu vigyáz a gyerekre, de aztán engem mégsem vettek vissza a munkahelyemre, hiába ígérgették. Most keresek, de ha nem találok, akkor marad itthon a gyerek 3 éves koráig.

És miért? Mert a GYES kevés, a férjem sem keres valami jól. És azért is, mert én már nagyon szeretnék valami mást csinálni. Igaz, a második gyerek, szóval én már 4 éve itthon vagyok. Én már nagyon dolgoznék.

2012. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nem adom be a fiamat bölcsibe,mert akkor többet költhetek.Sajnos errefelé januártól fizetős lett minden bölcsi. Pedig szívesen beadtam volna,és visszamenni melózni,de akkor kevesebb pénzt hoztam volna haza.
2012. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
4-es vagyok, hát az 5-ösnek mennyire igaza van! A Kormány jön itt ezzel, hogy nem dolgoznak a nők, meg a félállásban járulékkedvezmény jár a munkaadónak! Aha, egy fél állás minimálbérrel, nagyjából a bérletemre futja, most meg még a bölcsiért is fizetni kell! Így oldották meg, hogy ne legyen rá kereslet, ne kelljen bővíteni.
2012. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
16,5 hónaposan(most szeptemberbe) mert mennem kell gyakorlatra(suli),szülők még dolgoznak,párom dolgozik,de majd igyekszünk ebéd után elhozni
2012. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
2 éves korától bölcsis. Gyes sajnos nagyon kevés. Nem tehettem meg, hogy itthon maradjak vele 3 éves koráig.
2012. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
A fiam szeptembertol jar majd,majdnem 2eves lesz. Maganbolcsi,csak 1-2napot fog jarni a heten,hogy gyerekek kozott legyen,szereti a tarsasagot,de nincs a kornyezetunkben kisgyerek,ugyhogy marad ez.
2012. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
2 évesen terveztem,de lehet hogy kénytelen leszek hamarabb...
2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!