Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 7 hónapos...

Miért csinálja ezt a 7 hónapos fiam? Lassan kikészülök más is volt a napokban így ezzel?

Figyelt kérdés

Napközben nyűgös, hülye idő volt rendben.Este pancsi vacsi és alvás ezzel sincs semmi gond!

De ami utána jön:20 kor lerakom és éjfélig fél óránként felsír,felkel.Felveszem,nyugtatom, iszik elég sokat a középhőmérsékletű vizet elfogadja a melegítettet nem! aztán visszateszem és kezdődik elölről az egész.Éjfél után óránként kel hajnal 4-ig, akkor éhes lesz és megetetem,itatom és alszik kb 8-9ig.

Hétfő este óta ez megy, most fáradtam el de nagyon:(((

De inkább az zavar hogy nem tudok rajta segíteni.

Ma este már 7kor kidőlt, bekentem az ínyét dentimnoxal és kapott egy vibrucol kúpot, de mintha semmit nem csináltam volna már többször fent volt.2 perce tettem le tehát innentől van fél órám kideríteni hogy miért csinálja ezt?????


2012. máj. 18. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak a fogára gondolnék. Meg van duzzadva az ínye? Chamommilla vulgaris? Mit kap vacsorára?
2012. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

200ml tápszert kap.

Próbálkoztam sinlac-al de csak rosszabb volt, nem tud nagyon tele pocakkal aludni.Homeós bogyót még nem próbáltam!

Egy picit igen, de már vagy 3 hete és eddig nem csinált ilyeneket,azért nem kapcsoltam össze a kettőt.

2012. máj. 18. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Vacsira adj neki sinlacot,vagy főzeléket,de szerintem is a foga miatt kel fel!

Próbáld meg a Dologélt/Nurofent!

2012. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos a foga bántja, 3 napig adhatsz neki nurofent. Végszükség esetén az én babám is ezt kapott, így tudott kb 2-3 órát aludni egyhuzamban, a dentinox nálunk nem használt, mintha be sem kentem volna:(
2012. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Lehet hogy akkor már csak napok kérdése,mert nagyon szenved:(

A cumit is másképp szívja:kb 30p alatt issza meg a tápszerét, ebből 10p "nyamnyogás" mellészívás,luftolás és aztán egyik pillanatról a másikra elkezdni normálisan szívni és megeszi 20 perc alatt.

2012. máj. 18. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
szeparációs szorongás
2012. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy 7 hónaposnál?
2012. máj. 18. 22:19
 8/11 A kérdező kommentje:
most kerestem rá 8 hónapos körül bocsi csak azt hittem jóval később jön...
2012. máj. 18. 22:20
 9/11 A kérdező kommentje:

Jól van sikerült összezavarodni:)))

Hát akkor türelem türelem türelem....

2012. máj. 18. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám a Nurofent vagy a Panadolt. Ha utána 3-4 óráig nyugodtan alszik, akkor a fogzási fájdalmai olyan erősek, hogy a homeós kezelés kevés. Nálunk sokszor csak ez vált be. Az, hogy nem issza meg a meleg vizet, szintén a fogzásra utal.

Ha a fájdalomcsillapító ellenére is felébred, akkor tovább kell keresni az okot. A szeparációs szorongás jelei napközben is jól megfigyelhetők, pl. egy pillanatra sem tudod egyedül hagyni, mert rögtön sírni kezd, ha nem lát téged. Nálunk ebben az időszakban sem volt félóránként ébredés, max. 1x éjszakánként.

2012. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!