Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtámasztás nélkül ül...

Ha megtámasztás nélkül ül sokáig, de egyedül még nem tud felülni, attól még ültethető a baba, amíg bírja ugye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem ültethető,majd csak akkor mikor saját ,magától fog felülni.
2012. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2012. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Így nincs rákényszerűlve hogy saját maga meg tanuljon felülni, valamint a hátában sem tesz jót!

Tedd le a földre, had forogjon, kússzon másszon, majd rájön hogy kell felülni!

2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
Én néha felületetem, de ha megunja vagy elfárad, akkor mászni kezd(magától). Mondjunk nálunk egy hajszál választja el, hogy felüljön magától. Mennyi idős a babád?
2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ó te jó ég, én már kb. egy hete ültetem, mióta nem dől el. Összekavartam... azt hittem ha nem dől el már szabad. Kitámasztani nem szoktam. De akkor ezt sem teszem. Remélem nem tettem kárt benne. 7,5 hónapos. Lehet már kellene felülni magától??
2012. máj. 18. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Ne izgulj nem lesz semmi baja.Ráér még az üléssel az én lányom 9 hónaposan ült fel.
2012. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is 9 hónaposan ült ki magától mászásból, pár nappal előtte állt fel.


Nincs elkésve a babád. :)

2012. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem ültettem a fiaimat és annyira egyenes gerinccel szépen ülnek hogy öröm nézni,és 8 hónaposan ültek fel de már 9,5 hónaposan el is indultak,soha semmi nem késő hisz ő érzi hogy mire képes:)))
2012. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi idős a lányom. Gyógytornára járunk, ott mondta a tornász hogy nem szabad ültetni, ahogy előttem írták pont azért, mert akkor nincs rákényszerítve hogy megtanulja.


8-9 hónaposan bőven ráér magától felülni.

2012. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
6 hónapos korától felültettem a babám,mivel egyenes volt a gerince,nem terhelte.Magától felülni 10 hónaposan ült.Ezt sem kellene túlreagálni,ha szépen egyenesen ül,akkor ültesd!
2012. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!