Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinek terhesség...

Anyukák! Akinek terhesség kezdetekor még megjött a mensi, milyen volt a vérzés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ide tartozó kérdés, de itt van a legtöbb anyuka, aki tud nekem válaszolni! Többször hallottam, hogy valaki terhes, és mégis megjön neki! Én arra lennék kíváncsi, hogy akkor milyen a mensi? Rendes, mint máskor? Vagy kevesebb? Ha kevesebb, akkor kb. mennyire kevés? És barnás, vagy sima véres? Hány napig tartott? Előre is köszi a válaszokat!
2012. máj. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 hónapban meg volt, igaz sokkal kevesebb és csak 2-3 napig tartott(egyébként 4-5).
2012. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mennyivel kevesebb? (fele annyi? negyede? Kb.) És sima vérzés volt, vagy barnás? Még várom a válaszaitokat, légyszi!
2012. máj. 19. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs menstruáció terhesség alatt! Ha valakinek vérzése van, az teljes mértékben más, mint maga a menstruáció. Észrevehető, ha nem menstruációról van szó.
2012. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem mensi, hanem vérzés! Akkor újra kérdezem, akinek volt terhesség első szakaszában VÉRZÉSE, annak... többi fent!
2012. máj. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!