Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg az egész...

Ti hogy oldjátok meg az egész napos programot, ha már csak 1x alszik babátok?

Figyelt kérdés

2 körül szokott aludni 1x és nem tudom, hogy menjük így bárhova is. Amikor 2x aludt, sokkal gyszerűbb volt, mert akkor indultunk, amikor aludnia kellett délelőtt és haza is délután.

Ti hogy szoktátok csinálni?

Pl szeretnénk állatkertbe menni, meg dédszülőket látogatni, akik messze laknak, vagy vásárolni menni.


2012. máj. 19. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igazából nem értem hol a probléma. Vagy reggel megyünk programra vagy délután.Vagy ha messzire megyünk hát alszik az autóban.Nekem sokkal jobb amióta egyszer alszik.
2012. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

így van. vagy reggel indultok, akkor este elkészítesz mindent és reggeli után lehet nekivágni, vagy délutánis alvás után.

ha rokonokhoz mentek akkor lefekteted ott, vagy ha allatkertes, egyéb sétálós program van és elfárad akkor beülteted a babakocsiba és már aludhat is :)

nem kell ebből nagy problémát csinálni, akkor a kicsi is nyugodt marad és elalszik :)

2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész napos a program, akkor betervezzük, hogy ott alszik, ahol leszünk, autóban, babakocsiban sétálva (régebben), vendégségben mobilágyban. Vagy toljuk az slvást, és nem rögtön ebéd után alszik ilyenkor, hanem 3-4 körül autóban, vagy amikor hazaértünk. Vagy csak félnapos a program, és akkor ebéd utáni alvásra hazaérünk.
2012. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Én sem teljesen értem a problémát, mert én is úgy érzem, ezerszer könnyebb az életünk mióta egyszer alszik!


Állatkert: viszitek a babakocsit, és ha elfáradt, alszik benne, addig is legalább ti is láttok valamit az állatokból :)


Dédszülők: nálunk a nagyszülők laknak 230 km-re, és a gyerek 4 hetes kora óta 2-3 hetente megyünk látogatóba egész hétvégére. Pénteken indulunk mikor a párom hazaér, addigra a gyerek kideleli magát, szóval a kocsiban játszik, csemegézik, könyvet lapozgat, rajzol, nézelődik...


Vásárlás: gyerek ül a bevásárló kocsiba és nézelődik

2012. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Imádom, hogy már csak ebéd után alszik. Vagy hazaérünk ebédre, vagy alvás után indulunk. Vagy ott alszik, ahol vagyunk.
2012. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ismerősék úgy csinálák hogy ebéd után alvásidőben indulnak,mire odaérnek a célhoz a baba kialudta magát.


2 évesünkkel holnap megyünk a fővárosi állatkertbe 130 km-ről.Mi reggel indulunk ahogy felkelünk,majd alszik a babakocsiban.

2012. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hàt Kèrdezô èn megèrtelek! Kislányom is egyszer alszik, 1-2 között ès nekem is gond mert ha reggeli utàn indulunk, nem èlvezi hogy be van kötve az autòba így mostanàban egyedül nem is tudok hosszabb ùtra menni vele mert el nem aludna! Nem jò ha beszèlek, ènekelek, jàtèk mellette, semmi, unja magàt, tiltakozik egy idô utàn... Kèsz katasztrôfa elindulni autòval dèlelôtt vhova... Babakocsival okè, de azzal nem jutok el 50-60km-rel odèbb ès a nagybevàsàrlàs is csak egyedül megoldhatò mert a babakocsit telepakolni nem lehet...
2012. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémát. Én fiam 3-4 hós kora óta 1szer alszik napközben és rengetegszer megyünk ide oda, ha pont akkor van a program akkor max nem alszik.
2012. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem, hogy aki nem érti a problémát, minek ír.

A problémámat leírtam. Amikor 2x aludt sokkal könnyebb volt elmenni hosszú túrára.

Aki értettee, köszönöm a választ.

2012. máj. 20. 09:43
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja, az ott alvással a gond. Zajos helyen hogy aludjon 2 órát babakocsiban?

A dédszülőknél meg nem tszem le aludni sehovva egyéb okok miatt.

2012. máj. 20. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!