Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy terveztek egész napos,...

Hogy terveztek egész napos, programot babátokkal, aki már csak egyszer alszik napközben pont ebéd után?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni állatkertbe 17 hós lányunkkal. Csak az a gond, hogy fél 13-15.30-ig alszik. Így egyszerűen nem tudunk elmenni, vagyis nem tudom, hogyan. Mert mire odaérünk, szinte már indulhatunk is haza, ahhoz meg elég drága a belépő. Viszont ha alvás után megyünk, akkor már nagyon hamar sötétedik. Sokat sétál, de hosszú távra viszünk esernyőkocsit, de ebben nem tudom altatni, mert nem dönthető.
2010. márc. 22. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig pont arra gondoltam, hogy aludhatna a babakocsiban. Amúgy a lányompont ennyi idős, és mi is tervezünk kirándulást az állatkertbe, ha nyitásra odamentek (10-re) szerintem 1-ig bőven elég neki a kalandból, és majd a kocsiban alszik hazafelé. (ha van autótok, és azzal mennétek. Legalábbis nálunk így lesz. Vagy kérj kölcsön egy döntehtő járgányt valakitől.
2010. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát kb. sehogy. Mondjuk nekünk dönthető kocsink volt, abban ennyi idősen még elaludt.

Esetleg menjetek el délelőtt a Margit szigetre, és az ottani állatkertben nézegessétek az állatokat, a nagy állatkertbe meg majd elmentek pár év múlva...

2010. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön egy dönthető kocsit és majd ott alszik egy nagyot a jó levegőn.
2010. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van rendes sportkocsink is, de az a mamáéknál 250km-re tőlünk.
2010. márc. 22. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam, és pont abba az időbe alszik amikor a te lányod. És mi is az állatkertbe készülünk. Énis úgy tervezem, hogy nyitásra odamegyünk, és majd hazafelé alszik.
2010. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem lesz gond, mehettek nyugodtan. Kislányom 15 hónapos koráig soha nem aludt el a babakocsiban, mindig rohantam haza, hogy időben le tudjam fektetni. Múlt hónapban szemészetre kellett vinni és egész de. ott voltunk. Alvás időben indultunk haza. Olyan jót aludt a babakocsiban, hogy még a nyála is csorgott. A mi kocsinkat lehet dönteni, de amikor el akartam fektetni reklamált, így hát ülve aludt 2 órát. Én meg jól kicsavarogtam magam a városban!!!!!!!!!!!
2010. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg egy dönthető babakocsi ilyenkor a legjobb megoldás. De nálunk például, ha sok a látványosság nem hajlandó aludni a lányom. (15 hónapos) Leragad a szeme, de nem alszik. Ilyenkor este nyűgis is, de lefektetjük korábban is reggelre minden oks. üdv
2010. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. márc. 22. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömék alvásidőben indulnak,a babó alszik a kocsiban és mire odaérnek kialussza magát!Bár kérdés milyen messze van az állatkert mert az ismerősömék vídékről mennek a fővárosba így a kicsi alszik 1,5-2 órát és az pont elég neki és utánna egész délután csavarognak!
2012. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik Állatkert? 9-kor nyit, addigra odamentek, 1-ig alvásidőig bőven lehet nézelődni.
2012. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!