Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kúp adható 20...

Glicerines kúp adható 20 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Szorulása van a kisfiamnak, és ajánlotta barátnőm a glicerines kúpot, de olvastam a dobozán, hogy 3-6 éves korig felet lehet adni! Viszont arról nem ír semmit, hogy 3 éves kor alatt adható-e! Van olyan anyuka itt, aki 3 éves kor alatt adott gyermekének?
2012. máj. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szabad adni, de felezd el hosszaban, hogy vekonyabb legyen es elotte tedd forro viz ala, hogy gyorsabban hasson.
2012. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt hat?
2012. máj. 19. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tettem víz alá mégis gyorsan hatott:)Ö én is csak felet adtam az akkor 3v4hós csajomnak.ja ne ijedj meg ha kijön a kup attól még használ de ez rajta is van a betegtájékon:)
2012. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan 20 perc volt nálunk de ez sztem gyerekenként más lehet
2012. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor holnap adok neki, mert már mindent kipróbáltam! Kakaót nagyon imádja, és szerintem az fogja meg ennyire a székletét!
2012. máj. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!