Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma reggel adtam a 21...

Ha ma reggel adtam a 21 hónapos kislányomnak 5 ml Laevolac szirupot, (mert már 4 napja nincs széklete), és még mindig nem hatott semmit, még ma adthatok neki egy glicerines kúpot is?

Figyelt kérdés
2 hete szenvedünk a székrekedéssel:( sokan ajánlották ezt a szirupot,de eddig semmi hatása nincs,viszont a kúp legutoljára hatott. adhatok neki még ma,vagy inkább holnap?
2009. dec. 5. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki kúpot, a kettő nem zárja ki egymást. Lányom 9 hónapos, nagyon szorulásos. Dokink azt javasolta hogy minél több folyadékot igyon, és kétnaponta adjak neki natúr joghurtot. Azóta nincs gondunk, csak ha banánt vagy répát eszik. Mivel ti idősebbek vagytok, több lehetőségetek is van. Szőlőlé,mandarin vagy narancs leve higítva vízzel, esetleg homeós szerek(silicea 9ch,bryonia alba 5ch,causticum 9ch,nitricum acidum 9ch)a tünetek alapján kellene választani. Rendes házi szilvalekvár tejjel..., paradicsomos kaják. Ennyi jutott eszembe, remélem valamelyiknek hasznát veszitek!
2009. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kúp azonnal hat.A lánomnak 2x kellett adni a szirupból mire hatott.azóta sincsen semmi problémája sem.Adj neki még egy kiskanál szirupot.Lehet 1/2 óra e´s lesz is hatása.Ha nem,akkor adj neki kúpot,(bár ezt ngyon nem szeretik)és estére e´s holnap 1-1 kiskanál szirupot.Hidd el helyre fogja állítani a székletet.
2009. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindent megveszek neki,gyümölcsök,gyümölcslé,gyümölcspüréket csinálok,mindennap különböző krémleveseket főzök..tehát tényleg mindent megteszek,de nem eszi meg ezeket. semmi nem kell neki.egyáltalán nem akar gyümölcsöket enni,erőszakkal meg egy ekkora gyereket már nem lehet megetetni. Még a yoghurtot sem akarja megenni,csak nyalogatja,nem tudom mit tegyek.

Egyébként fogalmam sincs,hogy milyen időközönként lehet adni ezt a szirupot. Akár most is adhatok neki mégegyszer? És pontosan ki kell mérni az adagot,vagy ahogy írtad csak adjak neki egy kanállal és kész?

2009. dec. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!