Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 1 hós babámmal,...

Mit csináljak 1 hós babámmal, hogy elaludjon? Reggel óta fent van!

Figyelt kérdés

Egész nap össz-vissz 2 órát aludt és még most sem akar aludni, csak gügyög egy darabig, aztán sír. Fürdött, evett, büfizett, pukizott, tiszta a pelus...

Mit tegyek??? Már előre félek az éjszakától!


2009. jún. 27. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg!!:) mi pörgette fel ma ennyire? Idegen vendég, túl sok játèk, egyéb inger? Valószínű siràs közepette fog elaludni, de éjjel szunyálni fog mert marha fáradt! Ha valami kórság bujkál benne, az más....ha semmi baja, miután kissé nehezen, de elaludt, szunyálni fog, ne aggódj! Kitartàst az altatàshoz! Ne kapkodd sokat ki az ágyából, mert mègjobbAn felpörög.
2009. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az én babám is csinált ilyet 1 hósan, az éjszakát is belevéve aludt összvissz 4-5 órát... itt kérdezgetten h mégis mennyi az alvásigénye egy ekkora babának. De vigasztaljon, hogy most 3 hós és átalussza az éjszakát 2 hós kora óta. Borzasztó nehéz ez az időszak, de vége lesz! Tényleg ne kapkodd ki az ágyból. Ha sír, menj be hozzá, simizd, de ne nagyon beszélj hozzá, és legyen csak félhomály. Aztán menj ki pár perc múlva akkor is ha sír. 5 perc múlva vissza, és így tovább. Így érzi hogy nincs magára hagyva, de mégsincs kikapkodva az ágyból. Nálunk az hozta meg az áttörést hogy a hasára tettem le aludni. Azóta alszik mint a bunda :)
2009. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ha sírt mindig megetettem azt gondoltam : hiszen most evett nem lehet éhes és még is sokat evett még !Szépen beájult csend volt.
2009. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd át,már nem írom le még egyszer..de ide írtam egy pár dolgot:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!