Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Rossmann babás...

Milyen a Rossmann babás programja? Hogy működnek a kuponok?

Figyelt kérdés

Én dm-es vagyok,de sokszor látom hogy a rossmann is csinál tök jó akciókat.

Valami Rossmannó indult most,de nem értem hogyan is működik.

Valaki regisztrált el tudná magyarázni?

köszi


2012. máj. 20. 01:23
 1/8 betta55 ***** válasza:
Az üzletben fogsz kapni egy kártyát,amit regisztrálni kell a rossman oldalán, és aktíválják 2 nap múlva.Ezútán már él a kártyád és az első váráslás végösszegéből kapsz 10%-ot (babás dolgokra).Nincsenek kuponok,hanem az oldalukon vannak az aktuális kedvezmények amit igénybe vehetsz.Küldenek hírlevelet az emailedre a babád korának megfelelő akciókról.
2012. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ki, hogy csak egy dologból kapsz 10 százalék kedvezményt, nem úgy hogy vásárolsz egy kosár babacuccot mondjuk, és a végén levonnak 10 százalékot. Jó lenne tudni mi az igazság!
2012. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ebben mi a különleges a babásoknak, mivel a postaládába mindig dobnak be 10%-os kuponokat, ami a rossmann összes termékére beváltható. Tehát nem érzem ezt olyan nagy dolognak. A DM azért sokkal jobban csinálja szerintem.
2012. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont a dm drágább mint a rossmann...
2012. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom hogy a DM jobb.Sok mindenben drágább az tény, de a pelenkát akkor is olcsóbban veszem mint bárhol.

A saját márkásá szoktam venni 40%-al olcsóbban és a márka jokerekkel+15% végösszegűvel ott vagyok mintha a rossmannban vettem volna, csak így gyűjtök pontot amiből szintén olcsóbban veszem a pelust...

Babakocsival nagy pakkal nem éri meg ide is oda is menni...

2012. máj. 20. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Hogy veszed a saját márkás pelust 40%-kal olcsóbban? Én most vettem először, bevált, akarok megint venni, de milyen kedvezményeket tudok igénybe venni?

Van kuponom, amire -300Ft jár a nagy dobozra. Ha beváltok 150 pontot, akkor -15%. De hogy jön ki a -40%?

2012. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Én kiváltok a kártyámmal egy 50 pontos füzetet amiben van egy 25%-os joker kupon amit az adott vásárláson belül a legnagyobb értékű termékre (úgy alakítom hogy a pelenka legyen) lehet felhasználni és a 100 pontos füzetben, vagy most ugye kaptunk a bababónuszos csomagban 15% végösszegű kuponnal együtt adom a pénztárnál.Amit te mondasz 300ft-os kupont+ a végösszegűt akkor szoktam használni, ha nem tudok kiváltani ilyen 25%-os jokeres füzetet.Úgy is jó de a 40 jobb ugye:)

Így 25+15=40:)

2012. máj. 20. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a Rossmann akciója, mert kapsz első vásárlásodból 10% kedvezményt, de nem csak egy termékre, hanem a teljes vásárlásra. A Rossmann honlapján pedig mindig van fenn azt hiszem kilenc termék, amit a Rossmanó kártyával vehetsz meg kedvezményesen. Például a Pampers Sleep & Play pelenka 2400 helyett most 2000 forint. Az annyira nem rossz, ugye? Hát, ha még az említett 10% is lejön belőle? Üdv
2012. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!