Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiadnak 1-1 alkalommal...

Kisfiadnak 1-1 alkalommal (szülinap, karácsony stb. ) bezselézted a haját? Milyen zselével?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még eszembe sem jutott, bár még csak 9 hónapos és alig van hajacskája:-)
2012. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Gáz a zselés haj...
2012. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem, szerintem nem szép, és kisgyereknek nem való, felénk a cigánygyerekeknek szokták, meg a csillogó köves fülebvalót is.
2012. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1,5 éves korában volt a keresztelője, akkor bezseléztük neki :)

nagyon cuki volt, igaz kb. fél óra múlva ki is dobta a haja mert nagyon erősszálú, de szerintem ez az egy alkalom belefért :))))

2012. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is gáz, legszívesebben még egy 10-14 évesnek se hagynám...
2012. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, de elgondolkodtam rajta. Nem vagyok konzervatív típus és nem gondolom, hogy egy-két alkalom zselézéstől a gyereket megszállhatja az ördög.
2012. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2012. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zselét még nem használtam neki, de múltkor pl. vaxot használtam a saját hajamra, és kérte ő is, hogy rakjak rá neki is. Az ujjaim végére tettem egy picit, és azzal is nagyon édi csibészesre fel tudtam állítani a kis tincseit. Tök aranyos volt vele. De hála égnek nem kéri folyamatosan, mert alapvetőn utálja, ha matatok a fején. :) 2,5 éves múlt.
2012. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

A Rossmann-ban lehet kapni gyerek hajzselét, én 50 %-os leértékelésen vettem, így kemény 250 Ft-ba került :)

5 éves múlt amúgy a nagyobbik fiam és már kb. 3x be volt zselézve a haja.

Sőt, Karácsonyra kapott egy gyerek parfümöt is, azt is használta már vagy 2x!


Gondolom most én leszek a gyk. legfelelőtlenebb, legrosszabb anyukája és ha kint lenne a nevem, már jelentene is valaki a gyerekvédelmiseknek :)))))

2012. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nem lesz tőle baja. De szerintem egy kisgyereknek nem áll jól, de ez a saját véleményem.
2012. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!