Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvitted/elvinnéd babádat...

Elvitted/elvinnéd babádat sóbarlangba? Mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vittem el, szerintem nem "értékelné", egészségesnek egészséges, de én félnék hogy elesik, vagy elcsúszunk miközben én fogom. Legalábbis én két sóbarlangban voltam és mindegyik nagyon csúszós, sikamlós volt, úgy kellett kapaszkodni, én kisbabát nem vinnék ilyen helyre. Sószobába elvinném, ott le tud ülni rajzolni, játszani, miközben egészséges levegőt szív.
2012. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én vittem,nem is egyszer,nagyonjó!!Mikor beteg,akkor főleg viszem,úgy kihozza belőle....mondjuk ez is "sószoba",mint egy minibarlang olyan :) itt tényleg nem lehet elesni,vagyis el lehet,de a sóba :) vannak nekik játékok,"napozóágyak",a fiam imádja....45 percet szoktunk menni.(Miskolc)
2012. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem irni,hogy 1évesen vittem először,de csak azért,mert előtte eszembe sem volt,utolsó voltam.
2012. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!