Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnéd 7,5 hónapos gyereked...

Elvinnéd 7,5 hónapos gyereked mikulásünnepségre?

Figyelt kérdés

kis műsor lesz, aztán jön a mikulás és ajándékot ad.

értene ő ebből vmit? szerintem nem. de a férjem szerint ez lesz az első miki, és ezért vigyük el a közeli játszóházba, hátha élvezné.

élvezni élvezné a sok gyereket, nagyon szeret gyerekek között lenni, meg tetszene is neki a mikulás biztosan, de szerintem idén elég lenne csak itthon maradni.

és majd jövőre elmenni miki-ünnepségre.


2010. nov. 25. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit nem fog fel belőle, de kimozdulásnak, családi programnak miért ne? :)
2010. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erteni semmit nem fog, de kikapcsolodasnak tenyleg jo. A fiamat 3,5 honaposan vittem el az oviba, mert anyaknapi musora volt a kislanyomeknal. Tudom, ez kicsit mas, de jol elnezegelodott a pici, semmi gond nem volt. Es nekem is jol esett emberek kozott lenni.
2010. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vigyétek el, jó kikapcsolódás. És aranyos a férjed, hogy kitalálta, szerintem ez olyan igazi apucis gesztus.:)
2010. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! meggyőztetek, akkor elvisszük. igen, családi programnak tényleg jó lenne, akkor is, ha halváy lila gőze nem lesz a babánknak, hogy mi is van.
2010. nov. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!