Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának milyen...

4 hónapos babának milyen homeós készítmény adható, ha napközben alig bírom elaltatni?

Figyelt kérdés
Születése óta szenvedek a napközbeni altatással, és mostanra úgy érzem, hogy elég volt. Görcsbe van a gyomrom, ha eljön az alvás idő. Sehol/sehogy nem jó neki, csak sír, szenved, pedig már olyan álmos, hogy alig lát. Ha 1 órás szenvedés után eltudom altatni, maximum 40 perc múlva ébren van, és egyáltalán nem piheni ki magát.
2012. máj. 21. 09:02
1 2
 1/17 Kerria ***** válasza:
Szia, nálunk is ez volt. Napközben küzd az ellen, hogy aludjon, mintha lemaradna valamiről. Nekem séta közben nem sírt, viszont bealudt a fáradtságtól... Próbáld ki te is, a zötykölődés általában segít, mert szeretik a babák :)
2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kerria ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, kislányom 5,5 hónapos, és napközben 3szor alszik 40-50 percet! Éjjel vagy egyszer alszik 10-11 órát, vagy 2 lépésben alszik 12-13 órát.
2012. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a baj, hogy sokszor a babakocsiban sem marad nyugton. Ezért gondoltam, hogy valami homeós szerrel próbálkoznék, hátha... Mert ez így nem állapot.
2012. máj. 21. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi sajnos, nalunk 4,5 honaposan kezdte ezt abbahagyni, ahogy elkezdtem a hozzataplalast es jol lakott. Nem vettem eszre, hogy keves lett a tejem és ehes maradt mindig. Valoszinuleg ezert nem aludt, sirt, nyugtalan volt. Ebben az idoben kapott egy adamo hintat, a rugozas sokszor elaltatta konnyeden.... Napkozben is nyugisabb lett. Nalunk igy ert veget ez a nehez idoszak,emlekszem levert a viz, ha eljott az altatasi ido. Voltak hetek, amikor naponta 4-5 orakat ringattam kezben setalva 30 fokba.... Most 1 eves, itt szunyokal mellettem, mint egy nagy lany :) Egyszer nalatok is veget er ez az idoszak!
2012. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xStefix ***** válasza:
Szopik vagy tápszeres?
2012. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tápszeres.
2012. máj. 21. 13:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyen pici babának akár homeopátiás szert is kellene kapnia. Inkább az okra próbálnék rájönni, hogy miért nem alszik. Első körben nekem is az jut eszembe, hogy éhes... Olvasgasd a kismamablogot (Vida Ági), elég sokat foglalkozik alvás problémákkal.
2012. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem éhes, nem szomjas, tiszta a pelus, nem fáj semmije. Egyszerűen annyira kiüti magát, hogy sír az álmosságtól/fáradtságtól és nem alszik el, bármit csinálok vele.
2012. máj. 21. 15:51
 9/17 xStefix ***** válasza:

Értelek.

Alvós rutinja van?

Nem lehet, hogy későn próbálod letenni aludni?

2012. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy mikor teszem le, mindig ugyanaz a történet...
2012. máj. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!