Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hósom beteg. Kora reggel...

3 hósom beteg. Kora reggel szopizott, majd megkapta a gyógyszert, de azóta nem eszik semmit. Nem gond ha pl. estig csak inni fog?

Figyelt kérdés

Nem kell neki a cici.A gyógyszert is csak teával volt hajlandó elfogadni.Meddig baj ha nem szopizik csak iszik?

Pisis pelus van, figyelem.


2012. máj. 21. 13:18
1 2
 1/13 xStefix ***** válasza:

Mi a baja?

Igazából úgy még jobb lenne, ha csak szopizna és nem kéne itatni.. De ezt mondjuk nem te döntöd el ugye. :)

2012. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát igen.Eddig meg a tea nem kellett hőségben sem.

Most viszi a férjem a vizeletét vizsgálatra a kórházba, mert a doki nem látott nála semmit extrát.

Lázas.Ennyit tudunk.

2012. máj. 21. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen jó lenne ha a tejcsi menne. nem próbáltad kifejni és cumisból oda adni neki? Bár ha belegondolunk ha mi betegek vagyunk nekünk sincs nagy étvágyunk. Nálunk a gyerekorvos mindig azt mondta, hogy sok tea... Mi anno 4-5 hetesen lettünk betegek, akkor is azt mondta, adjak neki teát.

Ez is orvosa válogatja. Lényeg, hogy ne száradjon ki, valami legyen benne. Orvos mit mondott? Mi a baj amúgy?

2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Ha lázas akkor meg menjen a tea, ha azt elfogadja!!! Remélem nem lesz semmi komoly baj. Gondolok rátok!

Lázas betegnél sok folyadék legyen. Ha nem kell a tejcsi, akkor tea.

2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy rájött, hogy a teát könnyebb a cumisüvegből kiinnia mint "megdolgozni" a tejért. Én megpróbálnám kiskanálból vagy pohárból a teát vagy méginkább a lefejt tejet, hogy ha vége lesz a betegségnek, akkor vissza tudjatok térni a mellből táplálásra.
2012. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Visszajöttem.Sikerült egy picit cicizni félálomban.Nem lehet letenni.Ha apa megjön, fejek le tejet.

(Pont reggel ittam görög szénamag teát tejszapotítónak, úgyhogy most görögdinnyékkel csücsülök:D Nem kellemes.)

Köszi Mindenkinek!

2012. máj. 21. 14:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindenképpen a cicit erőltetném úgymond, persze nem minden áron. Az én kislányom 19 hós koráig cicizett, ha beteg volt, nyűgös, fogzott mindig a cici kellett neki. De inni mindenképpen kell, másnem teát, de tényleg, nehogy megszokja az üveget, aztán meg nem akar cicizni esetleg. Szerintem 1 nap már baj, de ki tudja. Azért nem felejti el olyan könnyen Anya cicijét. Szorítok, hogy minden rendben legyen!!
2012. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 xStefix ***** válasza:

Jaj te, ne akkor igyál tejszaporító teát, amikor nem akar szopizni a babód! :) Naná, hogy bedurransz amúgy is, mert ritkábban ürülsz most.

És hajrá-hajrá, csak bíztasd őt a szopira. Ha beteg, akkor lehet, hogy egyébként is jobban igényli most a testkontaktust, úgyhogy csak kínálgasd szorgosan a cicivel, hátha párszor még rákap.

2012. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lefejtem és megitta:D

Miért sír ha cicire teszem?Nem jön a foga.Elfordítja a fejét és nekiáll sírni.Mi nem jó?

2012. máj. 21. 17:11
 10/13 xStefix ***** válasza:

Sztrájkol szegénykém...?

Az üveget inkább tedd el, ha lehet, nehogy az is bekavarjon most nektek. Inkább pohárból itasd.

Lehet, hogy a gyógyszer is bejátszik, a betegsége, láza biztosan.

2012. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!