Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krém vált be a babátokn...

Milyen krém vált be a babátoknál/kisgyereketeknél nagyon piros popsira?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Canesten.Védőnő javasolta mert a kislányomnak extra érzékeny a bőre.

Egy nap alatt rendbe teszi neki.

2012. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Csukamájolajos
2012. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak a Sudocrem.
2012. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olyankor mindig Sudocream-et használok,egyébként meg DM Babylove popsikrémet.
2012. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bepanthen jött be nekünk. Sudocream nem,és a zöld Babylove sem. A "Kék kenőcs" állítólag szinte minden nyavalyára jó! :)
2012. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

OFF

Én linkeltem a kék kenőcsöt. Nekünk nagyon bevált. Akkor ajánlották a gyógyszertárban, amikor a tisztítás előtt elfelejtettem kihúzni a botmixert. :( A mutatóujjam tetejét lenyírta, a z oldalán, az első ujjpercnél pedig szinte csontig bevágta. Bekentem vele naponta többször, és rohamosan gyógyult. Most az ujjam teteje tökéletes, az oldalán pedig egy alig észrevehető heg van.


Volt, hogy a babám fenekét fogzáskor véresre csípte a kaki, bekentem vele és szinte másnapra már nem is látszott semmi.

2012. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem meg ezt a "kék kenőcsöt" hol lehet kapni és ez a neve?
2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, kék kenőcs a neve. Gyógyszertárban vettem. Kék a kenőcs is és kék a tégelye is. Eléggé húzós az ára, de kevés kell belőle. És tényleg nagyon jó!
2012. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szió,

nálam a frezyderm babakrém vált csak be, miután kipróbáltam a Sudokrémet, bepanthent és társaikat...

2012. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!