Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babamnak szuletese ota korbe...

Babamnak szuletese ota korbe a nyakanal piros csik van, de szinte husba maroan. Mit tegyek ra? Hintoport? Vagy krem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy a kövérségtől ott, ahol a hurkák találkoznak? Akkor babaolajat tennék rá, mert a hintőpor a husik között becsomósodik és bántani/irritálni fogja.
2012. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sudocream nagyon jó rá. vagy a neogranormon is jó lehet. (vékonyan kend rá és reggel töröld át, illetve naponta többször is töröld át a nyakát és fontos, hogy száraz legyen. tisztítás, szárazra törlés után lehet vékonyan bekenni sudocream-el. nekünk is ez volt és nagyon hamar meggyógyult.
2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mitöl van?


nekem is az jutott eszembe hogy a hurka miatt, arra pedig tényleg a babaolaj a jó. minden fürdés elött olajozd be vékonan majd ha megmostad töröld ki és pl másnap reggel is kicsit beolajozhatod. ugyan ez hónalj lábnál, mindenhol ahol bepálhat.

2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyógyításnak: Sudo

A továbbiakban megelőzésként: olaj

2012. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszi,3 honapos,a hurkak miatt van
2012. jan. 24. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:

menj be holnap a gyógyszertárba, mondd el mi van és kérd a piros ecsetelőt :)

direkt erre van, arra kell vigyázni, hogy mindent megfog, de 2 nap alatt helyrehozza :)

2012. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányomnak 2hónapos ugyan ez volt a baja de neki minden hajlata meg hurkácskája olyan volt nagyon érzékeny a bőre nekünk semmi nem segített a Sudo kiszárította,és a babolaj sem volt jó elvittem bőrgyógyászhoz és irt fel egy Lokoidal ((( [link] és boraxal kevert kenőcsöt,és azóta semmi baja minden fürdés után bekenem jó zsíros a kenőcs.
2012. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

23,15 :)

mi is a piros ecsetelőt használtuk! tuti a hatás..igaz hogy totál piros a baba nyaka de tényleg csak ez segített. egészen 10 hónapos koráig használtuk :)

2012. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bepanthen is bevált, egy nap alatt eltüntette a pirosságot, megelőzésként is annál maradtam. Persze a sudocrem ugyanolyan jó lehet, megelőzésnek a popsikrém, de a hintőpor csak fokozza a bajt igazi tokánál (a fiam kisebb hurkáinál bevált, de gondolom csak mert kisebbek és combon voltak. A lányomnál jött a krém.)
2012. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy fürdés előtt vastagon bekentem gyógyszertári fürdetővel amit a doki írt. Fürdésnél lemostam. Szárazra töröltem a nyakát, és behintőporoztam, majd visszatöröltem egy száraz textilpelussal, hogy ne tudjon becsomósodni. Ezt minden este megcsinálom, gyönyörű a babám nyaka, lassan 6 hós. Az olaj egyáltalán nem volt rá jó. Mikor kezdett gyógyulni a hintőportól mivel szárít lehámlott a bőr, de utána csak vigyázni kell rá.
2012. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!