Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik baba hízik...

Szerintetek melyik baba hízik jobban akinek naponta vagy ritkábban van széklete? Egyáltalán van összefüggés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 21:46
 1/6 alaszka ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincs, az én babám nagyon dundi, és napi 2-3x van neki még mindig. 11 hónapos
2012. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt összefüggés, a lányom 3-4 naponta kakilt egyszer, fél évesen 9,5 kg volt, a fiam napi 3-4-szer kakál és 1 évesen volt 9,5 kg. 3,5 kgval születtek mindketten. Nem tudom, hogy ettől volt-e. :))
2012. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyagcsere gyorsaságától függhet a hízás.

Magamon és a férjemen is látom, meg a gyerekeinken is.

2012. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisbabám kétnaponta kakil, szonte egész nap enne olyan sokszor keveset típus, de vékonyka mindig is lassan hízott ki is vizsgálták nem találtak rá okot. Most8 hónapos még csak7,5 kiló és74 cm,

A 6 éves fiam se kövér de ő olyan kemény kötésű gyerek ő szinte amint eszik megy wc-re nap3-4 szer is képes még mindig. Az oviban a legmagasabb legerősebb fiúk között van. A férjem is magas vékony ő is napi többször képes nagydologra. Imádja a gyorséttermeket mégsem tud hízni. Nekem tök normális az anyagcserém mégis duci vagyok

2012. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyermekemnek születése óta napi 1-2-3* van széklete, mégis husi, szerintem nincs összefüggés.
2012. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem látok összefüggést.

Amíg csak szopi volt, szépen ütemesen hízott, de széklet hol volt, hol nem volt. (Szélsőségek: 0 és 5/nap)

Amióta hozzátáplálunk, a kaja a felelős. (szintén 0 vagy 5/nap) Ráadásul ez egybeesik a 'nagy' mozgásokkal (kúszik, mászik), amikor "le is tornázza" a kaját. (pl elmúlt 5 hétben semmit nem hízott)

2012. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!