Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez az ébredés?

Mi ez az ébredés?

Figyelt kérdés
Borzalmas hisztisen ébred(elutasít mindenkit és nagyon sok idő kell neki mire "kiheveri az alvást" ) mind1,hogy egy órát alszik vagy hármat. 2 hete kb.percek alatt elaludt és 2-3 óra mulva ébredt,pár napja nem hajlandó elaludni vagy max több mint egy órás szenvedés után.(hiszti marad) Egyik nap(először) nem is aludt mert másfél óra után feladtam...:( (júniusban tölti a 2-t) (ha mellette vagyok amikor kinyitja a szemét nincs balhé...lehet csak haragszik mert ott hagyom..? :S )

2012. máj. 21. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy altatod? Ott vagy vele, amíg elalszik és utána kijössz? Mert nálunk akkor volt ilyen az ébredés. Én sem tudtam, hogy miért csinálja,d e rájöttem, hogy azért, mert úgy aludt el, hogy engem látott, és aztán amikor felébredt, megijedt, hogy hol vagyok, aztán pedig megharagudott rám, amiért kimentem. Úgyhogy azóta úgy alszunk délután, hogy én is végig ott vagyok és alszom vele vagy egyedül alszik el. Azóta nem ébred ordítva.
2012. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ott vagyok vele még elalszik majd kijövök. Magától még csak egyszer aludt el,nem tudom még egyenlőre rászoktatni(ha megpróbálom játékot csinál belőle mert mindig utánam jön pár perc múlva és ez neki vicces)Hogyan vezessem rá az egyedüli elalvásra? Vagy csináljam ezt és mindig kísérjem vissza aztán egyszer csak feladja majd? Néha alszom vele de mindig nem tehetem.
2012. máj. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!