Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdett el...

Mennyi idősen kezdett el kúszni-mászni babátok, és mennyi idősen tudott már egyedül, stabilan ülni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kúszni 6 hónaposan, mászni 7 hónaposan, 8 hónapos kora körül kezdett el ülni, pár nap alatt egész stabilan. De én soha nem ültettem fel, még a babakocsit is szinte fekve használtuk addig.
2012. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5hónaposan kúszott,6 hónaposan felállt,majd rá 1 napra mászott,7 hónapos kora óta ül egyedül,stabilan,állásból ült le,most 13 hónapos,3 hónapja tette meg első lépéseit,ma már "szalad" :)
2012. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kúszott 7 hónaposan kb. 3-szor, amúgy gurult mindenhova. :)

Stabilan felülni 8 hónaposan tudott, 2 nappal később fel is állt. És majdnem 9 hónapos volt, amikor mászni is elkezdett. De azt meg nem csinálta sokáig, mert 10,5 hónaposan indult el, utána csak akkor mászott, ha elesett, és el kellett jutnia egy kapaszkodó hoz, ahol fel tud állni. :)

2012. máj. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ügyes babák! Az enyém 7hónapos elmúlt amikor kúszni kezdett, mászni soha nem mászott csak kutyázott és asszem 9 vagy inkább már 10 hónapos volt amikor egyedül felült. Már 3 és fél éves ezért halványak az emlékek. Most van egy 4 hónapos öcsi, remélem ő kicsit gyorsabb lesz. Egyelőre nem állunk roszzul mert a hasra fordulás már megy neki.
2012. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És az összehasonlítás végett akartam irni, h. Járni 13.5 hónaposan kezdett a nagylányom.
2012. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van.

Első fiú: 5.5hósan forgott, olyan 6-7 hósan kúszott de nem sokat, 7.5 hósan elindult mászva, akkor egy héten belül ki is ült stabilan. 8.5 hósan állt fel kapaszkodva. 13.5 hósan indult el egyedül. (nem vezetgettem, nem ültetgettem sose).


Második, lány: 3 hónaposan forgott mindkét irányba, 6 hónaposan kezdett mászni, 6.5 hónaposan felállt, 10 hónaposan indult el egyedül.


Harmadik, fiú: 5 hónaposan kezdett forogni, kúszni nem kúszott csak hátrafelé, forogva közelített meg mindent, 8.5 hónaposan kezdett el mászni,és emiatt abból kiülni, felülni stabilan, most 9 hónapos, felállás nagyon arrébb van még szerintem.

2012. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kúszni 7,5 hónaposan kezdett,Mászni 10 hónaposan és rá pár napra ült stabilan,bár előtte fel is állt.
2012. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kúszni 4 hónaposan. Most 7,5 mászni próbál de még nem megy neki, ülni sem ül fel magától. Más okok miatt gyógytornászhoz járunk, ő azt mondta semmiről nincs lekésve, azt csinálja amit neki ebben az időszakban kell :-))
2012. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kúszni 5 hónaposan kezdett,stabilan ülni 7.5hónaposan,mászni 8hónaposan és ezzel egyidőben fel is állt kapaszkodva a franciaágyba.Most 9.5 hónapos a lányom és kapaszkodva lépeget ill. próbál állva elengedett kézzel egyensúlyozni,meg felmászik az ágyra,de lejönni még nem tud.
2012. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kúszni 7 hónaposan, felülni 9.5 hónaposan, másnap fel is állt. Mostanában, 10 hónaposan próbálkozik a mászással.
2012. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!