Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos eddig éjszaka jó...

3 hónapos eddig éjszaka jó alvó babám, egyre gyakrabban ébred. Fejlődési ugrásról lehet szó vagy törődjek bele hogy vége a pihentető éjszakáknak?

Figyelt kérdés
Az elejétől éjszaka nagyon jól aludt a babám, este 8-tól hajnali 3-4-ig egyhuzamban, akkor rövid szopi majd 8 körül kelt ismét akkor megint egy rövid szopi és még utána is 10-ig visszalaudt. Pár hete a 3-4 órás ébredés elkezdett 2-re visszakúszni majd 1-re, a hétvégén már éjfélkor ébresztett, most éjjel pedig már 11-kor! Ezt követően pedig 3 óránként kér enni... Más is járt így? Vissza fog ez állni az eredeti kerékvágásba vagy esetleg készüljek a 2 óránkénti vagy óránkénti kelésekre??! Nem akarok nagyon panaszkodni, de nappal eléggé lefáraszt a lányom, ugyanis nappal egyáltalán nem hajlandó aludni (2-3X 20-30 perceket csupán...), így ezt most elég nehéz lenne elfogadnom...
2012. máj. 22. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen problémáknál A suttogó mindent megold Című könyv segített sokat!!! Szerintem változtatni kell a napirenden, de elég bonyolult, az Alexandra könyvesboltokban tudsz beleolvasgatni a könyvbe.
2012. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónaposan érkezett el ez a pont a kislányomnál. Azóta 2* kel éjjel enni, de vissza is alszik rögtön. Nappal 2*20 percet alszik, + a séták alatt kb1-1,5 órát. 7 hónapos.
2012. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Szerintem ez növekedési ugrás. (És akkor valószínűleg hallottál már erről és tudod is, mit kell tenned. :)

A Suttogó ide nagyon is felesleges, sőőőt....

2012. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!