Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hova mentek 1...

Mit csináltok, hova mentek 1 év alatti babátokkal gyereknapon?

Figyelt kérdés
Főleg budapesti és környéki anyukák válaszát várom. Köszönöm.
2012. máj. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly a Budakeszi Vadasparkban voltunk. S bár sokan voltak, mégis tök jó volt. Friss levegő, nagy tér, nem éreztem, hogy nyomorgunk egy helyen. Lányom akkor 8 hónapos volt, és imádta nézegetni az állatokat, no meg úgy alapvetően jól elvolt a friss levegőn.

Bár nem gyereknapkor voltunk, de ezekre a helyekre érdemes kinézni szerintem babával is: Veresegyházi Medvepark, 11. ker. Kopaszi-gát. A Medveparkban gyereknapkor lesz többféle program is úgy tudom, és alapvetően tök gyerekbarát a környezet. A Kopaszi-gát meg program nélkül is tök jó. Nyugis, rendezett, jól lehet babakocsival is közlekedni.

2012. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 év alatti babával sehova.

Legalább is ezen a napon nem, mert mindenhol tömeg lesz, csak utálkoznátok egész nap, a baba meg nyűglődne.


Egyébként Állatkert, Vadaspark, Kopaszi-gát, ezeket ajánlom, de nem erre a hétvégére.

2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Medvefarm :) Ott ebédelünk a vendéglőben, megetetjük a macikat és megyünk egyet a kisvonattal.

De ajánlom a Tropicariumot is, ott is volt a kisfiam egyéves kora körül, szintén imádta :)

2012. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!