Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van úgy/ volt úgy hogy a...

Van úgy/ volt úgy hogy a kicsi nyűgössége miatt nem tudtatok foglalkozni a nagyobbik gyerekkel?

Figyelt kérdés
Annyira béna anyának tartom magam, amiért nem tudom megoldani ezt a helyzetet. A kicsi már napok óta nyűgös napközben, alig alszik. Gondolom a foga jön, legalább is remélem. Ezért a nagy szegénykém kicsit unatkozik, mert nem tudok annyit foglalkozni vagy játszani vele amennyit szeretnék. De ezt mondja is, anya játszál velem. Egyedül vagyok, segítségem nincs, a férjem csak 6 után jön. Akkor meg vacsi, fürdés és alvás. Valamit ki kellene találnom, de nem tudok. :(
2012. máj. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, nem vigasztal, de nálunk is ez a helyzet. :( Ráadásul ha még van is időm rá, akkor sem tetszik neki, amit kitalálok. És képzeld, az enyém is mondja "Anya, játszál velem!" Olyan, mintha minden unalmas lenne neki. Egyébként 2,5 éves. Lehet, hogy ez az életkorából is adódik, mert eddig szépen eljátszott egyedül is. Szerintem igényelné már a gyermekközösséget is.

2012. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tennék egy próbát a helyedben a hordozással:). d Kösd magadra a kicsit kendőben, őt megnyugtatná a testközelség, a mocorgás, és közben tudnál a naggyal játszani.

2012. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!