Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek Ti is ezt?

Éreztétek Ti is ezt?

Figyelt kérdés
Régen nem voltam ilyen, de amióta megvan az 1 éves kisfiam, azóta igen. Egy ismerősöméknél, nem mondhatom barátoknak, csak ismerem Őket, most született baba és mindig küldök Neki rucit, ezt azt, és annyira jó érzés. Mindig keresem, hogy mit adhatnék még oda Nekik, tudom, hogy nem állnak valami fényesen anyagilag, sőt... Itt is keresett valaki valamit és felajánlottam, hogy odaadom Neki ami nekünk van és már nem kell. Egy Anyukának innen, lelkileg segítek a leveleimmel, mindig keresem, hogy kinek, hogyan tudnék segíteni, főként akinek babája van. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen leszek :)

2012. máj. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én alapból ilyen vagyok, amióta babám van talán még jobban, csak sajnos már páran visszaéltek a helyzettel így már megtanultam: eloszor mérlegelek, mert sajnos sokan tolakodásnak veszik
2012. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele, de szerintem én is alapból is ilyen vagyok, tehát gyerek előtt vagy nélkül is
2012. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy reméltem, hogy fogok "örökölni" ismerős anyukáktól ruhákat, persze nem így történt, egyszer kaptunk (aminek a mai napig örülök, és hálás vagyok).. én nagyon szeretek adni, mondjuk amikor a környéken nem volt megfelelő méretű baba, én a családsegítőnek adtam, meg a szebbeket kiválogattam a kórházba (a bpi bolyai utcaban levo koraszulott osztálynak a nagyon piciket, a nagyobbakat az istván kórházba).
2012. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted!!Minden elismerésem.

Azt hiszem sok hozzád hasonló embernek kellene még lennie a Földön,akkor talán szebb világban élnénk.

Különben én is gyűjtögetek,jelen pillanatban a sógornőmnek,de ha nem jön nekik össze akkor a koraszülött osztályra viszem be.

Az én fiam is korababa volt,sokat láttam,voltam ott és szeretnék segíteni azoknak az ártatlan,pici babáknak:)

2012. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!