Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok jó gyerekorvost...

Tudnátok jó gyerekorvost ajánlani Győrben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én Dr Fejes Irént tudom ajánlani a Pálffy u.-ban rendel, hozzá jártam 18éves koromig nagyon jó szakembernek tartom, és az én gyerekem is szeretném, ha hozzá járhatna majd nemsokára megyek én is egyeztetni vele:-)
2012. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A mostani gyerekorvos egy tünemény, csak sajnos Őt nem vihetem magammal.:-)

Szeretnék hasonlót találni!

2012. máj. 23. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
de nem úgy van hogy körzetileg kihez tartozunk?és első akit leírtál az házhoz is jönne?mondjuk ha nem szeretném a kicsit bevinni oltásra akkor megkérhetem hogy jöjjön ki?
2012. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kimegy, de ezt nem tudom 100%-ra mondani mert mi 2 utcányira laktunk,de egy tüneményes nő szerintem, ha ki nem is megy időpontot ad és akkor nem kell várni. Én sajnos már lassan 4éve másik dokihoz járok, de meg se közelíti őt, egyébként a gyerekekkel is mindig tündérien bánik még nem láttam olyat aki félt volna tőle. Tényleg van körzeti orvos is, de ha odamész és megbeszéled vele, hogy nem a körzetihez vinnéd a kicsit hanem hozzá akkor átvehet a saját körzetében. Most jártunk utána mivel nálunk most jön az első pici és szeretném mindenképp hozzá vinni, mivel a körzetinket nem ismerem...
2012. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ez a mostani telefonszáma:96/618-326

A rendelési idő:

H:12-16

K;Sz;P:8-10

Cs:13-16


Az öcsém még mindig hozzá jár, de szerencsére idén még nem kellett mennie ez a rendelés még tavaly évvégi, de nem szokott változni mikor eljöttem tőle akkor is ez volt már.

Remélem tudtam segíteni, és ha rá kerül a választás ti is meglesztek vele elégedve.

2012. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!