Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisant lehet papaverinnel...

Espumisant lehet papaverinnel együtt használni? Volt aki kombinálta?

Figyelt kérdés
A papaverint már adjuk neki egy ideje reggel meg este egy egy mokkáskanállal.Vettünk espumisant mert le akartam állni a papaverinnel de mikor megtetettem nagyon szenvedett a lányom.Most is fáj neki néha napközben meg este felé.Az espumisant adhatom szerintetek napközben?

2012. máj. 23. 15:53
 1/3 Kerria ***** válasza:

én nem keverném.


A papaverint mi csak egy nap tudtuk használni, megfogta a székletét, és még jobban fájt a pocakja.

Azelőtt SAB simplex cseppeket adtam, semmit nem használt, majd a papaverin után az Infacolra tértünk át, és ez segített neki :)

2012. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk az infacol semmit sem segített:(Nekünk is megfogta a székletét a papaverin, de mióta tápit is kap megy neki minden nap:)és ilyenkor meg is könnyebbül a drágám.
2012. máj. 23. 17:37
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!Lehet hogy igazad van és nem kéne keverni!
2012. máj. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!