Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valoban segithet a halozsak...

Valoban segithet a halozsak abban, hogy a baba ne ebredjen ejszaka (mozgasfejlodes miatti ebredesnel)?

Figyelt kérdés

Probaltatok mar?

Het honapos a fiam, ket honapos kora ota ataludta az ejszakat (kiveve nehany ejszakat, amikor fogzott). Most egy hete ismet ebred, ami onmagaban nem lenne trauma, de sajnos nem lehet visszaaltatni, megkezdi ejszaka kettokor is a napot es hetig porog, jatszik, ha altatni probalom, akkor nyuszog. Ez csak azert kellemetlen most nekem, mert mar varjuk a kistesot, koraterhes vagyok, nappal nincs idom aludni, igy mar ejszaka sem tudok es az egesz napos porges plusz az ejszakazas miatt minden hajnalban gorcsolok.

Biztosan a mozgasfejlodese miatt van, mert bar mar van hat foga, most nem fogzik. Ahogy kinyitja ejszaka a szemet, abban a pillanatban hintazni kezd, maszik a kisagyban, felul es ettol felebred. Szerintem tetszik neki, hogy ilyeneket tud es az alvast is felaldozza erte.


Most azt olvastam, hogy a halozsakban altatas ezt megakadalyozhatja, hiszen abban nem tud annyira mozogni, igy meg felalomban rajon, hogy korlatozva van es visszaalszik.

Mit szoltok ehhez?

Vagy van egyeb otletetek?


2009. jún. 28. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk, de az én fiam ezt hálózsákban produkálja. Múlt éjjel 3*ébredtünk, sírt, állt az ágyban, úgy tűnt félig alszik. Nappal sem tud elaludni, csak ha melléfekszek, és nem hagyom mozogni. Pedig eddig önállóan elaludt, félek, hogy rászokik, hogy csak velem alszik.

Sajnos tanácsot nem tudok adni, én most azon gondolkozok, néhány napig vele alszok, akkor egyből észlelem, ha ébred, és a nagyágyon nincs rács, hogy felálljon (bár a fejtámlánál is megoldja), ill. nem hagyom neki. HÁtha ezt megszokja, és akkor a kiságyban sem ébred.

2009. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!