Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok milyen ágyneműb...

Djudit kérdése:

1 éves babátok milyen ágyneműben alszik?

Figyelt kérdés
Az én picim eddig csak takarva volt, de mostanában úgy alszik el, hogy mellé fekszem a nagy ágyon. Itt viszont belefúrja magát a paplanba, mintha nagyon élvezné a puhaságát. Ezért gondoltam, hogy vennék neki már ágyneműt, lapos párnával. Ti milyet használtok? Hol vettétek?

2012. máj. 23. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom a mai napig (2,5 éves) hálózsákban alszik és egy lapos párna van a feje alatt,azt kb.egy éves korában adtam Neki.Szerintem ha úgy látod,hogy élvezi a paplant nyugodtan vegyél Neki,mivel most jön a jóidő egy könnyű nyári paplant.Lehet a Tescóban vagy az Auchanben venni de a Brendonban vagy bármely bababoltban lehet klasszakat venni.
2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találhatsz kedvedre valót,én is innen rendeltem,van olyan amit otthon varr az eladó és az sokkal olcsóbb mint amit a bababoltok árulnak,én is 5000Ft-ért vettem kompletten(lapos kispárna,paplan,zsebes tartó,baldachin,fejvédő).

2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!